پیام تبریک رئیس دانشگاه بوعلی سینا به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

۰۴ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۶:۴۲ کد : ۳۳۳۹۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۵۲۰
دکتر منصور غلامی رئیس دانشگاه بوعلی سینا به مناسبت هفته دولت و روز کارمند پیام تبریکی صادر کرد.
پیام تبریک رئیس دانشگاه بوعلی سینا به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام آمده است:

هفته اول شهریور یادآور یک دولت مکتبی و مردمی و شهادت دو تن از رادمردان ایران اسلامی شهیدان رجایی و باهنر است و چه شیرین است که نام و خاطره آنان به عنوان الگو و سرمشق ماندگار باشد. به همین مناسبت همه ساله هفته اول شهریور ماه را به عنوان هفته دولت و روز ۴ شهریور ماه را به نام روز کارمند نام‌گذاری کرده اند.

به طور حتم موفقیت و پیشرفت هر سازمانی به تخصص، تعهد کاری و اخلاقی نیروی انسانی آن وابسته است و هیچ تلاشی در راستای ارتقای آن بدون کوشش این عزیزان موفق نخواهد بود و توجه کرامت و حرمت چنین سرمایه‌ای برای هر نهادی ضامن به بار نشستن آرمان‌های والای سازمان خواهد بود.

اینجانب فرصت را مغتنم دانسته ضمن آرزوی علو درجات برای شهیدان رجایی و باهنر و با تبریک هفته دولت، قدردان زحمات و تلاش‌های صادقانه تمام همکاران در دانشگاه می‌باشم و با تبریک روز کارمند به تمامی کارکنان عزیز و پرتلاش از درگاه خداوند متعال برای تمامی همکاران گرامی آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون را دارم و امید است با توکل به خداوند متعال، صداقت کاری، همدلی، قانون‌مندی و مسئولیت‌پذیری در راستای ارتقای فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی خانواده بزرگ دانشگاه بوعلی سینا گام‌های موثر و بلندی برداریم.

 


( ۱ )