پیام رئیس دانشگاه مازندران به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت

۰۴ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۶:۴۱ کد : ۳۳۳۹۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۷۸
دکتر سید خلاق میرنیا رئیس دانشگاه مازندران به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت، ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره دولت‌مردان شهید رجایی و باهنر پیام تبریکی صادر کرد.
پیام رئیس دانشگاه مازندران به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام آمده است:

در تاریخ سرزمین لاله‌گون ایران زمین، دوم تا هشتم شهریورماه هر سال، به یاد مجاهدت‌های معلمان بزرگ ایمان و عمل (شهیدان رجایی و باهنر) که در مسیر انقلاب و شهادت، خدمات صادقانه‌ای را عینیت بخشیدند، در اذهان‌مان ماندگار شد و به یاد آن دو بزرگ‌مرد، مزین به نام دولت شد.

این ایام فرصت مناسبی است تا با بهره‌گیری از رفتار این شهیدان والامقام، برای خدمت‌رسانی بی‌منت و خالصانه به مردم شریف کشورمان گام برداریم.

همچنین این هفته فرصت مغتنمی است تا در کنار تقدیر از تلاش‌های مسئولان و مدیران؛ از زحمات بی‌دریغ کارمندان دانشگاه نیز تقدیر و تشکر شود. تلاشگرانی که با تعهد خالصانه و خدمات صادقانه در مسیر تحقق اهداف والای دانشگاه گام برمی‌دارند.

اینجانب ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت، بویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت را به تمامی دولت‌مردان گران‌قدر تدبیر و امید، مدیران و مسئولان پرتلاش و کارمندان سخت‌کوش و شریف، تبریک گفته، توفیق روزافزون آنان را در انجام نیکوی وظایف و مسئولیت‌های محوله از درگاه احدیت خواهانم.