پیام رئیس دانشگاه فناوری های نوین سبزوار به مناسبت هفته دولت

۰۴ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۲:۲۷ کد : ۳۳۳۷۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۵۰
دکتر ابوالقاسم امیراحمد رئیس دانشگاه فناوری های نوین سبزوار به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت، ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره‌ دولت مردان شهید رجایی و باهنر، هفته‌ دولت را تبریک گفت.
پیام رئیس دانشگاه فناوری های نوین سبزوار به مناسبت هفته دولت

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام آمده است:

هفته دولت، تداعی کننده یاد و خاطره بزرگ مردانی است که بودن و زیست خود را وقف سربلندی ایران عزیز کردند شهیدان رجایی و باهنر، دو معلم بزرگ عمل و نه شعار؛ دو آموزگار وارسته که پیشه‌شان انسانیت و خلوص بود. به درستی که شهیدان گرانقدر این روز، اسطوره کامل اخلاص بودند که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در تبیین شخصیت این دو بزرگوار فرمودند: شهید رجایی و شهید باهنر، حقاً و انصافاً دو چهره انقلابی و مومن و خالص بودند و زندگی و شهادت‌شان درس‌آموز بود.

اینک که آغاز هفته دولت با آغازین روزهای فعالیت دولت دوازدهم همگام شده است، حمایت مردم و دانشگاهیان از دستاوردهای دولت، پشتوانه‌ای مطمئن برای تحقق اهداف و برنامه‌های دولت تدبیر و امید محسوب می‌شود، مطمئناً این دولت برآمده از دل دانشگاه و متکی به عقلانیت و عدالت است که از تمام ظرفیت‌های ممکن برای پیشرفت کشور استفاده می‌کند که قابل تقدیر است و در این راه جامعه دانشگاهی وظیفه و رسالتی دوچندان دارد و بایستی یاری‌گر آن باشد.

اینجانب ضمن بزرگداشت هفته دولت و گرامی‌داشت یاد و نام شهدای دولت بویژه شهیدان رجایی و باهنر و تبریک روز کارمند به تمامی کارکنان دولت از جمله همکاران ساعی و فرهیخته دانشگاه فناوری های نوین سبزوار، بر خود می‌بالم که در سایه تلاش بی‌شائبه آنان، این دانشگاه به عنوان یکی از دانشگاه‌های نسل سوم کشور، اهدافی ممتاز را دنبال می‌کند و در عرصه مدیریت دانش بنیان و با پویایی و بالندگی پنجمین سال فعالیت خود را پشت سر می‌گذارد و پله های ترقی را طی می‌کند و جا دارد از تمام کسانی که در راه تعالی و پیشرفت ایران اسلامی از هیچ کوششی دریغ نمی کنند، قدردانی شود.