نشست شرکت‌های عضو پارک علم و فناوری استان البرز با حضور رئیس موسسه کار و تامین اجتماعی برگزارشد

۰۱ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۵:۴۷ کد : ۳۳۳۳۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۸۳
دکتر سپهری رئیس موسسه کار و تامین اجتماعی در نشست شرکت های فناور عضو پارک علم و فناوری استان البرز با تاکید بر اهمیت اکوسیستم های نوآوری، فرآیند ایجاد اشتغال را فرآیندی زنده و پویا دانست و گفت: تنها مسیر درست موجود برای گسترش اشتغال، حرکت به سمت اقتصاد متکی بر نوآوری و فناوری است.
نشست شرکت‌های عضو پارک علم و فناوری استان البرز با حضور رئیس موسسه کار و تامین اجتماعی برگزارشد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دراین نشست که با حضور دکتر سپهری رئیس موسسه کار و تامین اجتماعی و مهندس خلیلی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز برگزارشد، مهندس عطالله ربانی رئیس پارک علم و فناوری استان البرز همزمانی حضور رئیس موسسه کار و تامین اجتماعی را با نشست شرکت‌های عضو پارک را خوش‌یمن خواند و گفت: امید است بتوانیم از ظرفیت‌های موجود در راستای گسترش اشتغال فناورانه به طور حداکثری بهره‌مند شویم.

دکترسپهری گفت: با دور شدن از اقتصاد متکی بر نفت و خام فروشی، می توان به رشد اقتصاد فناورانه و در نتیجه رشد اشتغال دست یافت.

درادامه نشست، جلسه پرسش و پاسخ با حضور دکترسپهری، مهندس ربانی، مهندس خلیلی و سایر مسئولان پارک علم و فناوری استان البرز برگزارشد.

گفتنی است درپایان دکترسپهری و مهندس خلیلی از بخش‌های مختلف این مجموعه بازدید کرده و بر اهمیت جایگاه شرکت‌های دانش‌بنیان در پیشبرد فناوری‌های جدید و برتر و ایجاد اشتغال در این زمینه در استان تاکید کردند.

کلید واژه ها: پارک علم و فناوری استان البرز