انتصاب مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

۳۱ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۲:۲۶ کد : ۳۳۳۰۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۵۱۸
در مراسمی که باحضور حجه الاسلام والمسلمین تقوی ، مدیرکل دفاتر نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها ،رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان آذربایجان شرقی ، تعدادی ازمسئولان نهاد رهبری دانشگاه های این استان ، مدیران و استادان و کارکنان دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار شد از خدمات صادقانه حجت الاسلام شیرمحمدی در طول مدت تصدی مسئولیت نهاد رهبری در دانشگاه تقدیر و تجلیل شد وحکم انتصاب حجه الاسلام والمسلمین محمدرضا نقیان به سمت مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان به وی اهدا شد.
انتصاب مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این مراسم دکتر ولی زاده، رئیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در سخنان کوتاهی به تجلیل از خدمات شایسته حجت الاسلام شیرمحمدی پرداخت و گفت: در طول ۲ سال گذشته وسعت دید و وجود ایشان موجب همدلی و تعامل بیشتر و آرامش و امنیت خاطر سایرین بوده است.

حجت الاسلام والمسلمین خدیوی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان آذربایجان شرقی نیز در سخنانی از تعامل خوب هیئت رئیسه دانشگاه شهید مدنی آذربایجان با نهادرهبری در دانشگاه تقدیرکرد.

وی گفت: حجت الاسلام نقیان شخصیتی فاضل، مومن، انقلابی، کاری و پرتلاش و با تجربه ای هستند که امیدواریم حضور ایشان حضور پر خیر و برکتی در این دانشگاه باشد.

خدیوی نگاه جمهوری اسلامی به مقوله دانشگاه را نگاه فرصت محورعنوان کرد و گفت: دانشگاه فرصت مغتنمی است و جامعه نگاه حداکثری به آن دارد و دانشگاه را محلی برای رشد و حرکت و نو آوری و تحولات در زمینه های مختلف میداند لذا مراقب نگاه حداکثری باشیم تا باعث ناامیدی در جامعه نباشیم

حجه الاسلام والمسلمین تقوی، مدیرکل دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه ها نیز ضمن تقدیر از زحمات آقا ی شیر محمدی، طی سخنانی گفت: مجموعه نهاد رهبری در دانشگاه ها در خدمت ارتقا و تعالی دانشگاه است.

تقوی از تلاش و تعامل شایسته دکتر ولی زاده، رئیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان با دفتر نهاد رهبری تقدیر کرد و گفت: امیدواریم حجت الاسلام نقیان با همان اخلاق و رفتار پدرانه ای که از ایشان سراغ داریم در این دانشگاه نیز موفق باشند.

وی در ادامه افزود: فرصتی تاریخی در اختیار ما قرار گرفته است این فرصت را انقلاب و نظام اسلامی و شیعی و در حاکمیت قرار گرفتن آن، به ما ارزانی داده است و ما تکلیف سنگینی بر عهده داریم در عصر حاضر شناخت وظیفه و عمل به وظیفه بفرموده امام راحل مهم ترین تکلیف ماست لذا باید با همدلی و وسعت نظر، حلقه انقلاب را تنگ نکیم و افراد را با تنگ نظریها، از دایره انقلاب خارج نسازیم.

پایان بخش مراسم، سخنان کوتاه حجه الاسلام والمسلمین، محمد رضا نقیان مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان بود.

وی در ارتباط با نقش نهاد رهبری در دانشگاه ها گفت: نهاد رهبری یار و یاور دانشگاه است این خصوصیت برگرفته از روح انقلاب اسلامی که همانا در آن سمت و سو و جهت حرکت ها دینی و توحیدی است، در نظام جمهوری اسلامی همه حرکت ها به سمت توحید است و همینطور انطباق حرکت ها باید بر اساس قوانین موضوعه جمهوری اسلامی باشد و انشا ا... در تشخیص مصداق و مصادیق بر حسب اهداف آرمان های نظام و مطالبات مقام معظم رهبری نیز بتوانیم یاور دانشگاه باشیم


( ۱ )