برگزاری مراسم تکریم و معارفه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی

۳۱ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۲:۲۰ کد : ۳۳۳۰۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۹۵۵
طی مراسمی از زحمات حجت الاسلام و المسلمین دکتر سیف الله مدبر مسئول پیشین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی تکریم و حجت الاسلام عبدالله حسنی به عنوان مسئول جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در این دانشگاه معارفه شد.
برگزاری مراسم تکریم و معارفه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، حجت الاسلام و المسلمین دکتر علی تقوی مدیر امور دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: در دانشگاه محقق اردبیلی، همدلی بین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و مجموعه دانشگاه وجود دارد و همین عاملی است که سبب شده دانشگاه محقق اردبیلی به یکی از کم حاشیه‌ترین دانشگاه‌های کشور تبدیل شود.

وی همدلی موجود در میان رئیس دانشگاه و مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی را مثال‌زدنی دانست، تصریح کرد: مسئول سابق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه محقق اردبیلی از جمله افراد صاحب فکر درخصوص مسائل فرهنگی است.

حجت الاسلام و المسلمین تقوی جابجایی میان مسئولان نهاد رهبری استان اردبیل را موجب پویایی دانشگاه‌ها از لحاظ دینی و فرهنگی دانست و خاطرنشان کرد: این جابجایی‌ها یک موضوع داخلی و سازمانی در نهاد رهبری است که هر چند سال یک‌بار انجام می‌شود.

در ادامه دکتر گودرز صادقی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه محقق اردبیلی هر سال نسبت به سال قبل افزایش پیدا می‌کند، افزود: درخصوص برگزاری اردوهای راهیان نور، فرماندهی قرارگاه مرکزی راهیان نور دانشجویی استان اردبیل به دانشگاه محقق اردبیلی واگذار شده است که در سال ۱۳۹۴ رتبه اول کشور و در سال ۱۳۹۵ رتبه دوم کشور را کسب کرده‌ایم.

وی افزود: حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر سیف‌اله مدبر مسئول سابق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی زحمات قابل تقدیری در دانشگاه کشید و حجت‌الاسلام والمسلمین حسنی مسئول جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی یک روحانی آگاه و مردم‌دار است.

حجت‌الاسلام والسلمین عبدالله حسنی مسئول جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه مسئولیت وظیفه سنگینی است، گفت: نهاد رهبری به تنهایی نمی‌تواند کار انجام دهد، بلکه در این راستا نیاز به کمک تک تک دانشگاهیان داریم.

وی افزود: دانشگاه و دانشگاهیان باید الگوی همه مدیران، مسئولان و مردم باشند؛ چراکه الگوی جامعه باید انسان‌های فرهیخته و تحصیل‌کرده باشد.

حجت الاسلام و المسلمین حسنی خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را همان خدمت در عصر و زمان اهل بیت دانست و تصریح کرد: باید برای رضای خدا کار کنیم و کارهای بزرگ فرهنگی انجام دهیم.

حجت‌الاسلام والسلمین دکتر سیف‌اله مدبر مسئول سابق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی نیز با بیان اینکه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها به عنوان راهبر عمل می کند، تصریح کرد: کارهای فرهنگی در دانشگاه محقق اردبیلی ۱۱ برابر شده است.

وی با اشاره به اینکه در دانشکده‌های دانشگاه محقق اردبیلی، نمایندگی نهاد داریم، افزود: سرعت تصمیم‌گیری در دانشگاه محقق اردبیلی بالاست و همین مساله سبب شده که کارهای فرهنگی دانشگاه با شتاب بیشتری انجام شود.

حجت الاسلام و المسلمین مدبر با اشاره به هزینه کرد ۱۸۰ میلیون تومانی برای مسجد دانشگاه محقق اردبیلی یادآور شد: مسجد دانشگاه به محل فرهنگی و دینی تبدیل شده و برنامه‌های مختلفی در آن برگزار می شود.


( ۱ )