جذب دانشجویان دوره دکتری برای فرصت مطالعاتی کوتاه‌مدت در پژوهشگاه علوم ورزشی

۳۰ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۶:۲۱ کد : ۳۳۲۷۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۷۵۲
پژوهشگاه علوم ورزشی، دانشجویان دوره دکتری دانشگاه‌های سراسر کشور را برای فرصت مطالعاتی کوتاه‌مدت جذب می‌کند.
جذب دانشجویان دوره دکتری برای فرصت مطالعاتی کوتاه‌مدت در پژوهشگاه علوم ورزشی

به گزارش روابط عمومی، پژوهشگاه علوم ورزشی به‌عنوان مرجع علمی - پژوهشی ورزش کشور آمادگی جذب دانشجو (کلیه دانشجویان دوره دکتری دانشگاه‌های کشور در رشته تربیت‌بدنی و همچنین رشته‌های مرتبط) برای فرصت مطالعاتی کوتاه‌مدت (۶ ماهه) را دارد.

دانشجویان متقاضی می‌توانند از ظرفیت‌های موجود پژوهشگاه استفاده کنند. پذیرفته‌شدگان در این دوره‌ها از حقوق و مزایای دوره‌های فرصت مطالعاتی وزارت علوم برای دانشجویان بورسیه و غیر بورسیه بهره‌مند خواهند شد.

دانشجویان علاقه‌مند می‌توانند پس از کسب اطلاع از شرایط پذیرش (در دانشگاه خویش) به مطالعه سوابق اعضای هیئت‌علمی پژوهشگاه و سایر اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها که به شکل تمام‌وقت یا پاره‌وقت با پژوهشگاه همکاری دارند، اقدام کرده و به مذاکره با این اعضاء مبادرت کنند تا پس از کسب موافقت آنان، نامه پذیرش و دعوت‌نامه پژوهشگاه را دریافت کنند. ادامه روند پذیرش نیز در دانشگاه مبدأ و سازمان امور دانشجویان انجام می‌گیرد که بخشنامه‌های جاری در سایت این سازمان قابل‌مطالعه است.

شرایط دقیق استفاده از فرصت مطالعاتی در دانشگاه‌های مبدأ بر اساس سهمیه‌های مشخص انجام می‌شود و لذا دانشجویان می‌توانند در گام نخست از شرایط دانشگاه خویش اطلاعات لازم را کسب کرده و چنانچه دارای شرایط لازم بودند، اقدام به مکاتبه با اعضای هیئت‌علمی پژوهشگاه کنند.

دانشجویان علاقه‌مند‌می توانند برای هرگونه کسب اطلاعات بیشتر به معاونت پژوهشی و با دکتر زارعیان به شماره تماس ۸۸۷۴۷۸۸۴ داخلی ۱۱۵ تماس بگیرند.


( ۲ )