غرفه انجمن علمی دانشجویی گروه علوم دامی دانشگاه فردوسی مشهد غرفه نمونه سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور و آبزیان

۳۰ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۳:۱۱ کد : ۳۳۲۶۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۵۵۰
انجمن علمی دانشجویی گروه علوم دامی دانشگاه فردوسی مشهد با حضور موفق خود در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور و آبزیان در مشهد، غرفه نمونه این نمایشگاه معرفی شد.
غرفه انجمن علمی دانشجویی گروه علوم دامی دانشگاه فردوسی مشهد غرفه نمونه سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور و آبزیان

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور و آبزیان در مشهد با حضور بیش از ۱۱۰ غرفه شامل گروه‌های تولیدی، کارخانه‌های خوراک دام، طیور و آبزیان، اتحادیه‌ها و تعاونی‌های دامداران و مرغداران و مراکز علمی-تحقیقاتی فعال دراین زمینه برگزارشد.

انجمن علمی دانشجویی گروه علوم دامی دانشگاه فردوسی مشهد، به عنوان نماینده این دانشگاه با هدف معرفی این رشته و حوزه فعالیت‌های علمی، آموزشی و پژوهشی و همچنین ایجاد ارتباط و همکاری‌های هرچه بیشتر با جامعه، صنعت، سازمان‌های دولتی و مراکز علمی-تحقیقاتی اقدام به حضور دراین نمایشگاه نمود و درهمین راستا نیز موفق شد ویژه‌نامه‌ای از نشریه علمی تخصصی خود به نام رویان را نیز منتشر کند.

غرفه این انجمن در طول چهار روز فعالیت خود، میزبان مسئولان، کارشناسان، متخصصان، علاقه‌مندان و صنعت‌گران بسیاری بود و توانست دید جدیدی را در آنها نسبت به دانشجویان گروه علوم دامی دانشگاه فردوسی مشهد ایجاد کند که زمینه همکاری‌های بسیار زیادی نیز شد.

گفتنی است در پایان این رویداد علمی-تخصصی، غرفه پرنشاط و متفاوت انجمن علمی دانشجویی علوم دامی دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان غرفه نمونه این نمایشگاه برگزیده شد.

کلید واژه ها: فردوسی مشهد


( ۲ )