با همکاری منطقه آزاد انزلی و با حمایت پارک علم و فناوری گیلان ،چالش پویش درآمد «مد و لباس» برگزار شد

۳۰ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۳:۱۰ کد : ۳۳۲۶۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۹۸
چالش پویش درآمد " مد و لباس " یکی از رویدادهای استارتاپی است که در مرکز نمایشگاه‌ها و همایش‌های بین‌المللی منطقه آزاد انزلی و با حمایت پارک علم و فناوری گیلان و منطقه آزاد انزلی برگزار شد.
با همکاری منطقه آزاد انزلی و با حمایت پارک علم و فناوری گیلان ،چالش پویش درآمد «مد و لباس»  برگزار شد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، رویداد چالش پویش درامد یک رویداد آموزشی- تجربی - عملی ملی است که با هدف تبدیل ایده‌ها به کسب و کار و همچنین حل معضلات و چالش‌ها برگزار شد.

در این برنامه شرکت‌کنندگان شامل فعالان حوزه‌های مختلف، متخصصان مد و لباس، دانشجویان، مراکز تولید لباس، برنامه‌نویسان، مدیران تجاری، علاقه‌مندان، بازاریاب‌ها و طراحان گرافیک گردهم آمدند تا ایده‌هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل دهند و هر گروه ایده‌هایی را اجرا کرده یا به دنبال راه حل اجرایی برای چالش‌های موجود باشند.

این رویداد در حوزه صنایع فرهنگی که بر مبنای نظر شورای عالی انقلاب فرهنگی به عنوان یکی از اجزای مهم اقتصاد دانش‌محور در رشد اقتصادی و اشتغال‌زایی نقش اساسی دارد (طبق آمار سازمان ملل متحد ارزش جهانی بازار صنایع فرهنگی و خلاق رقم قابل توجهی را به خود اختصاص داده است)، برگزار شد.

گفتنی است طراحی با مؤلفه های اسلامی، تلفیق طراحی و محیط زیست، طراحی لباس با فاکتورهای بومی، طراحی لباس با فناوری های مدرن، کسب و کارهای اینترنتی در حوزه مد ولباس، اکسسوری و رگال شناسی، طراحی لباس فرش قرمز، طراحی لباس کودک، طراحی لباس ورزشی، لباس آرایی، بازاریابی نوین در مد و طراحی لباس فرم (سازمانی، مدارس و رستوران) محورهای این رویداد را تشکیل می‌دادند.