بازدید مدیرکل دفتر تجاری سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از پارک علم و فناوری استان البرز

۲۹ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۶:۱۷ کد : ۳۳۲۴۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۱۲۶
دکتر زند حسامی مدیرکل دفتر تجاری سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دربازدید از پارک علم و فناوری استان البرز به جایگاه ویژه این پارک در توسعه استان البرز در راستای تبدیل شدن به قطب نوآوری و فناوری تاکید کرد.
بازدید مدیرکل دفتر تجاری سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از پارک علم و فناوری استان البرز

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر زند حسامی مدیر کل دفتر تجاری سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از توانمندی‌های این پارک و واحدهای فناور مستقر در آن بازدید کرد.

وی دراین بازدید با اشاره به تازه تاسیس بودن استان البرز، به جایگاه ویژه پارک علم و فناوری استان البرز در توسعه استان در راستای تحقق صد در صدی استان البرز به عنوان قطب علم و فناوری و نیز اهمیت همسویی سه عنصر فناوری، شهرسازی و آمایش سرزمین در استان اشاره کرد.

مدیرکل دفتر تجاری سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اظهارامیدواری کرد: با تلاش مضاعف شاهد رشد ساختارهای فناورانه در استان و نزدیکی بیشتری صنعت با فضای توسعه مبتنی بر دانش باشیم و بر حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در این راستا تاکید کرد.

گفتنی است درادامه، از فعالیت های عمرانی صورت گرفته در پارک علم و فناوری استان البرز و نیز واحدهای فناور مستقر در آن بازدید شد.

کلید واژه ها: پارک علم و فناوری استان البرز