برگزاری پنجمین دوره پیشرفته مربی بدنسا‌ز توسط پژوهشگاه علوم ورزشی

۲۸ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۶:۱۹ کد : ۳۳۲۰۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۱۹۲
پنجمین دوره پیشرفته مربی بدنساز توسط پژوهشگاه علوم ورزشی و با همکاری وزارت ورزش و جوانان برگزارمی‌شود.
برگزاری پنجمین دوره پیشرفته مربی بدنسا‌ز توسط پژوهشگاه علوم ورزشی

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، پنجمین دوره پیشرفته مربی بدنساز ویژه مربیان حرفه‌ای و نیمه‌حرفه‌ای در تمام رشته‌های ورزشی در سطوح ملی و باشگاهی توسط پژوهشگاه علوم ورزشی و با همکاری وزارت ورزش و جوانان شهریورماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.

دراین دوره هفت‌روزه جدیدترین روش‌های علم تمرین و آخرین یافته‌های علمی در زمینه بدنسازی به‌صورت تئوری و عملی به مربیان حرفه‌ای و نیمه‌حرفه‌ای ارائه خواهد شد.

همچنین مربیان مباحثی شامل ریکاوری، اصول تمرین، روش‌های نوین تمرین، تحلیل نیازهای تمرین، طراحی تمرینات قدرتی، تعیین میزان بار تمرین، طراحی تمرینات استقامتی، زمان‌بندی تمرینات سالیانه، ارزیابی سطح آمادگی ورزشکار، طراحی تمرینات سرعتی و چابکی، تمرینات کششی و انعطاف‌پذیری، روش‌های گرم کردن و سرد کردن و طراحی تمرینات پلیومتریک را فرامی‌گیرند و در پایان دوره، به شرکت‌کنندگان مدرک معتبر اعطا خواهد شد.

همچنین در دوره قبل مدرسانی از کشورهای اسپانیا، ایتالیا و آلمان برای آموزش مربیان ایرانی حضور داشتند.

دراین دوره نیز طبق نظر دفتر آموزش‌های آزاد پژوهشگاه علوم ورزشی علاوه بر مدرسان بنام داخلی، مدرسان خارجی نیز حضور خواهد شد که درهمین زمینه رایزنی‌های لازم برای حضور مدرسانی از کشور استرالیا برای ارائه مباحث جدید در زمینه علم تمرین در حال انجام است.

گفتنی است متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر دراین خصوص به سایت workshop.ssrc.ac.ir مراجعه کرده و یا با شماره تلفن‌های ۸۸۷۴۷۸۸۴ و ۸۸۵۲۹۱۲۳ داخلی (۴۱۹) تماس بگیرند.

کلید واژه ها: پژوهشگاه علوم ورزشی


( ۱ )