زمان بندی مسابقات دانشحویان ورزشکارجمهوری اسلامی ایران در بازی‌های دانشجویان جهان اعلام شد

۲۷ مرداد ۱۳۹۶ | ۰۲:۲۲ کد : ۳۳۱۶۵ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۵۹۸
بیست‌ونهمین دوره مسابقات جهانی دانشجویان در روزهای ۲۸ مرداد تا ۸ شهریور در چین تایپه برگزار می‌شود که پس از بازی‌های المپیک بزرگ ترین رویداد ورزشی جهان به شمار می رود.
زمان بندی مسابقات دانشحویان ورزشکارجمهوری اسلامی  ایران در بازی‌های دانشجویان جهان اعلام شد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، یونیورسیاد چین تایپه در ۲۲ رشته ورزشی و ۲۷۰ ماده پیگیری می شود وجمهوری اسلامی ایران در هشت رشته ورزشی دراین یونیورسیاد حضور دارد.

برنامه ورزشکاران ایران در بازی‌های ۲۰۱۷ دانشجویان بدین شرح است:

۲۸ مرداد:

مراسم افتتاحیه ساعت ۱۹ در استادیوم تایپه

۲۹ مرداد:

جودو (۱۰۰ + کیلوگرم از ساعت ۱۲، فینال ساعت ۱۷)

تیر و کمان (انفرادی کامپوند از ساعت ۱۴)

شمشیربازی (سابر انفرادی مردان مقدماتی از ساعت ۱۴، نیمه نهایی و فینال از ساعت ۱۹:۱۰)

والیبال (ایران قبرس ساعت ۱۳)

تکواندو (پومسه انفرادی از ۹ صبح، فینال ساعت ۱۶)

۳۰ مرداد:

تکواندو (پومسه تیمی مقدماتی از ۹ صبح، فینال ساعت ۱۶)

تیر و کمان (کامپوند انفرادی تا مرحله نیمه نهایی از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۱:۴۵، کامپوند تیمی مقدماتی تا نیمه نهایی از ساعت ۱۳:۳۰)

جودو (۸۱ - کیلوگرم از ساعت ۱۲، فینال ساعت ۱۷)

والیبال (ایران امارات ساعت ۱۸)

۳۱ مرداد:

شمشیربازی (سابر انفرادی زنان، مقدماتی از ساعت ۱۴، نیمه نهایی و فینال از ساعت ۱۹:۱۰)

والیبال (ایران آرژانتین ساعت ۱۸)

تکواندو (۵۴ و ۶۸ کیلو مردان، ۵۷ کیلو زنان، مقدماتی از ۹ صبح، فینال ساعت ۱۸)

وزنه‌برداری (دسته ۷۷ کیلوگرم ساعت ۱۶:۳۰)

۱ شهریور:

تیروکمان (رده بندی و فینال کامپوند تیمی از ۱۰ صبح، رده بندی و فینال کامپوند انفرادی از ساعت ۱۵:۵۰)

شمشیربازی (سابر تیمی مردان از ساعت ۱۲، فینال ساعت ۱۸)

تکواندو (۵۸ و ۸۰ کیلو مردان، ۴۹ و ۶۷ کیلو زنان، مقدماتی از ۹ صبح، فینال ساعت ۱۸)

وزنه‌برداری (دسته ۸۵ کیلوگرم از ساعت ۱۶:۳۰)

۲ شهریور:

والیبال (ایران سوئیس ساعت ۱۵)

تکواندو (۷۴ و ۸۷+ کیلو مردان، مقدماتی از ۹ صبح، فینال ساعت ۱۸)

وزنه‌برداری (دسته ۹۴ کیلوگرم ساعت ۱۴، دسته ۱۰۵ کیلوگرم ساعت ۱۹)

۳ شهریور:

والیبال (ایران کانادا ساعت ۱۳)

تکواندو (۸۷- و ۶۳ مردان، ۷۳- زنان، مقدماتی از ۹ صبح، فینال ساعت ۱۸)

وزنه‌برداری (۱۰۵ + کیلوگرم ساعت ۱۶:۳۰)

شمشیربازی (سابر تیمی زنان از ساعت ۱۲، فینال ساعت ۱۸)

۴ شهریور:

تکواندو (تیمی مقدماتی از ۹ صبح، فینال ساعت ۱۸)

ووشو (مقدماتی ساندا ساعت ۱۹:۳۰)

۵ شهریور:

بدمینتون (دختران، مرحله مقدماتی از ۹ صبح تا ۹ شب)

والیبال (مرحله یک چهارم نهایی در صورت صعود)

ووشو (تالو فرم "نن دائو و چانگ چوان" ساعت ۹ صبح، یک چهارم نهایی ساندا ساعت ۱۹:۳۰)

۶ شهریور:

بدمینتون (دختران، مرحله یک چهارم نهایی در صورت صعود)

والیبال (مرحله نیمه نهایی در صعود صعود)

ووشو (تالو فرم "دائوشو" ساعت ۹ صبح، نیمه نهایی ساندا ساعت ۱۹:۳۰)

۷ شهریور:

والیبال (فینال و رده بندی در صورت صعود)

بدمینتون (نیمه نهایی و فینال در صورت صعود)

ووشو (فینال تالو فرم "نن جوان و گوئن شو" ساعت ۹ صبح، فینال ساندا ساعت ۱۹:۳۰)

۸ شهریور:

اختتامیه ساعت ۱۹:۳۰ در استادیوم تایپه


( ۱ )