بازدید جمعی از معتمدین و خیرین خراسان شمالی از دانشگاه بجنورد

۲۵ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۵:۵۳ کد : ۳۳۱۵۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۵۶
جمعی از معتمدین و خیرین خراسان شمالی از طرح‌های عمرانی و بخش‌های مختلف دانشگاه بجنورد بازدید کردند.
بازدید جمعی از معتمدین و خیرین خراسان شمالی از دانشگاه بجنورد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در حاشیه این بازدید دکتر احمد محقر رئیس دانشگاه بجنورد، با تقدیر از حمایت همیشگی خیرین استانی و ملی گفت: با راه‌اندازی بنیاد خیرین حامی آموزش عالی در این دانشگاه، اقدام‌های موثری در جذب حمایت‌های خیرین استانی و کشوری انجام شده که احداث و تجهیز خوابگاه دختران توسط بنیاد فرهنگی مصلی‌نژاد، تجهیز و محوطه سازی خوابگاه‌های پردیس دانشگاه، طراحی و ساخت ساختمان نگهبانی ورودی دانشگاه، درخت‌کاری و افزایش فضای سبز و آغاز عملیات ساخت خوابگاه توسط بنیاد ۱۵ خرداد از جمله این اقدام‌ها است.

وی ادامه داد: طرح‌های عمرانی بسیاری در مرحله ساخت و بهره‌برداری است که با اتمام آن‌ها، نیازهای فیزیکی و کالبدی دانشگاه بجنورد تا حدودی مرتفع خواهد شد و به موازات آن، پیشرفت‌های محتوایی و نرم‌افزاری نیز از برنامه‌های ویژه و مورد تاکید مجموعه دانشگاه بوده است.

دکتر محقر تصریح کرد: جذب اعضای هیئت علمی با حساسیت ویزه‌ای انجام می‌گیرد تا افرادی با تراز علمی بالا، وظیفه هدایت تحصیلی آینده‌سازان کشور را بر عهده گیرند و در کنار فعالیت‌های علمی، برنامه‌های فکری، فرهنگی و ورزشی خوبی نیز در این دانشگاه انجام می‌شود تا آموزش به همراه پرورش مناسب نیروی انسانی مورد نیاز کشور، انجام شود.

رئیس دانشگاه بجنورد در خاتمه بر لزوم ارتباطات عمومی اقشار مختلف مردم با دانشگاه تاکید کرد و گفت: دانشگاه بجنورد پذیرای همه شهروندان عزیز است تا با توانمندی‌های این دانشگاه آشنا شده و در حوزه‌های مختلف یاری‌رسان ما باشند و خدمت‌رسانی به فرزندان خود را تسهیل کنند.

در ادامه محمدرضا دربندی مشاور رئیس دانشگاه بجنورد در امور خیرین و مشارکت‌های مردمی ضمن عرض خیر مقدم، گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در این حوزه را ارائه و به سئوالات حاضران پاسخ داد.

گفتنی است این برنامه، با بازدید از طرح‌های عمرانی و بخش های مختلف دانشگاه بجنورد پایان یافت.