پیام تسلیت معاون آموزشی وزارت علوم به مناسبت شهادت مدافع حرم شهید محسن حججی

۲۵ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۰:۲۳ کد : ۳۳۱۴۰ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۸۴۳
دکترمجتبی شریعتی نیاسر معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شهادت مظلومانه مدافع حرم شهید محسن حججی دانش آموخته دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز علویجه استان اصفهان را به مردم ایران و بویژه جامعه دانشجویی و دانشگاهی کشورتسلیت گفت.
پیام تسلیت معاون آموزشی وزارت علوم به مناسبت شهادت مدافع حرم شهید محسن حججی

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، متن پیام تسلیت دکتر شریعتی نیاسربدین شرح است:

انالله و اناالیه راجعون

شهادت مظلومانه شهید محسن حججی، دانش آموخته دانشگاه جامع علمی کاربردی که جان عزیزش را در راه خدا و انبیا و اولیای الهی فدا کرد و به خیل شهدای مدافعان حرم پیوست، به خانواده آن شهید عالیقدر، ملت بزرگوار ایران و بویژه جامعه دانشجویی و دانشگاهی کشور تسلیت می‌گویم.

درود خدا و رحمت واسعه الهی بر او باد که در عنفوان جوانی توفیق یافت تا با غلبه بر نفس خویش، از تمام علائق دنیوی و زندگی سعادتمندانه با همسر همراه و همدل و فرزند نازنینش دست بشوید و با نوشیدن شهد شهادت از دست یزیدیان زمان، نام خود را در ردیف یاران حسین مظلوم (ع) و شهدای کربلا ثبت کند.

از خداوند قادر متعال خواهانم که آن شهید گرانقدر را با شهدای کربلا محشور گرداند و به همسر، پدر و مادر داغدیده اش صبوری و استقامت در مواجهه با این فقدان جانسوز و در عین حال افتخار آفرین، عطا فرماید و فرزند دلبندش را تحت حمایت و هدایت خود قرار دهد، ان شاء الله.


( ۲ )