رئیس دانشگاه تهران از دکتر علی خاکی صدیق برای تصدی وزارت علوم حمایت کرد

۱۷ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۷:۵۶ کد : ۳۳۰۰۲ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۲۰۹۳
دکترمحمود نیلی احمدآبادی رئیس دانشگاه تهران با ابراز خرسندی ازمعرفی دکترعلی خاکی صدیق به عنوان گزینه دولت برای تصدی وزارت علوم گفت : این انتخاب را به فال نیک می گیریم چرا که با تدبیر و درایتی که از دکترعلی خاکی صدیق سراغ دارم ، مطمئنم که وی خواسته های دانشگاهیان را با سعه صدر بررسی و پی گیری خواهد کرد.
رئیس دانشگاه تهران از دکتر علی خاکی صدیق  برای تصدی وزارت علوم حمایت کرد

وی به تخصص و توانمندی های دکتر علی خاکی صدیق اشاره کرد و افزود: به دلیل تخصص بالای دکتر علی خاکی صدیق از وی در دانشکده فنی دانشگاه تهران به عنوان استاد مدعو دعوت و از خدمات این استاد بهره مند شدیم.

دکتر نیلی احمدآبادی افزود: چندین بار اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشگاه تهران خواستار انتقال وی به دانشگاه تهران بودند که متاسفانه این امکان میسر نشد و دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی توانست از توانمندی های وی استفاده کند.

دکتر نیلی احمدآبادی که در اجلاس روسای دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری در دانشگاه شهید بهشتی سخنرانی می کرد، ضمن در خواست حمایت روسای موسسات آموزش عالی از وی گفت: امیدوارم با پشتیبانی و حمایت های جامعه علمی و دانشگاهی از دکتر علی خاکی صدیق برای تصدی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دولت دوازدهم، شاهد موفقیت های وی در پیشبرد اهداف آموزش عالی باشیم.

 


( ۱ )