وزیر علوم: دکترعلی خاکی صدیق گزینه نهایی هیئت دولت برای تصدی وزارت علوم است

۱۷ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۷:۴۹ کد : ۳۳۰۰۰ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۲۸۱۰
وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری در اجلاس سراسری روسای دانشگاه ها ، پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری که در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد ، گفت: دکترعلی خاکی صدیق ، رئیس فعلی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی گزینه نهایی هیئت دولت برای تصدی وزارت علوم است.
وزیر علوم: دکترعلی خاکی صدیق گزینه نهایی هیئت دولت برای تصدی وزارت علوم است

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر فرهادی در این نشست با اعلام اینکه دکترعلی خاکی صدیق در ۳۵ سالگی، جوان ترین عضو هیئت علمی دانشگاه بوده که به درجه استادی رسیده است، گفت: دکتر علی خاکی صدیق عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی، برای دو دوره ریاست این دانشگاه را بر عهده داشته است.

دکتر فرهادی افزود: دکتر علی خاکی صدیق هردوبار با رای اکثریت قاطع اعضای هیئت علمی این دانشگاه به این مسئولیت منصوب شده است.

وی افزود: دکترعلی خاکی صدیق در بعد علمی بسیار فعال بوده و تا کنون مقالات فراوانی در نشست های علمی داخلی و خارجی ارائه داده و در بخش اجرایی نیز توانمند بوده و شکوفایی و نشاط حاکم بر دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی ناشی از مدیریت مناسب وی در این مجموعه بوده است.

دکتر فرهادی در خاتمه از روسای دانشگاه ها، مراکز پژوهشی و فناوری و همچنین استادان و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها در خواست کرد تا از دکتر علی خاکی صدیق حمایت کرده و وی را همراهی کنند.


( ۸ )