با حضور معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، اختتامیه نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای دانشگاه جامع علمی- کاربردی برگزارشد

۱۷ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۶:۲۹ کد : ۳۲۹۹۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۰۸
با حضور دکتروحید احمدی معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مراسم اختتامیه نخستین نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای دانشگاه جامع علمی- کاربردی برگزارشد.
با حضور معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، اختتامیه نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای دانشگاه جامع علمی- کاربردی برگزارشد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، مراسم اختتامیه نخستین نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای دانشگاه با سخنرانی دکتراحمدی و گزارش عملکرد توسط دکتربزرگ حداد معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی- کاربردی با معرفی غرفه‌ها و دستاوردهای برتر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزارشد.

دکتراحمدی دراین مراسم ضمن تشکر از فعالیت های دانشگاه جامع علمی- کاربردی در برگزاری این نمایشگاه اظهار داشت: با دیدن کار این دانشجویان و جوانان احساس قدرت و نشاط و مدیریت و زندگی و امید را در مجموعه آنها شاهد هستیم.

معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، افزود: این نمایشگاه، نمایشگاه قدرت و توانمندی دانشگاه جامع علمی- کاربردی است که باید به آن افتخار کرد.

دکتربزرگ حداد نیز با بیان گزارش عملکرد و معرفی برگزیدگان این نمایشگاه اظهارداشت: ۱۲۰۰ دستاورد از ۲۲۰ مرکز آموزشی و ۲۹ استان در فضای ۴ هزار متر مربعی به نمایش گذاشته شد.

وی افزود: دراین نمایشگاه برنامه های جانبی همچون برگزاری ۹ عنوان کارگاه آموزشی، ۱۴۰ نفر ساعت مشاوره اشتغال و کارآفرینی و برنامه های هنری زنده مانند نقاشی ایرانی، عکاسی، سیاه قلم، خوشنویسی، نقالی، پرده خوانی و شاهنامه خوانی، موسیقی سنتی و محلی و برگزاری کارگاه‌های مهارتی سفال‌گری و تراش سنگ های زینتی صورت پذیرفت.

گفتنی است درمراسم افتتاحیه نخستین نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای دانشگاه جامع علمی- کاربردی با حضور وزیرعلوم تحقیقات و فناوری، از دو کتاب درسی با عنوان کارآفرینی و کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات رونمایی و نیز تفاهم‌نامه همکاری فی مابین دانشگاه و بسیج علمی پژوهش و فناوری کشور منعقد شد.

کلید واژه ها: جامع علمی- کاربردی