تقدیر از رایزن فرهنگی عراق در ایران در پایان دوره ماموریت در دانشگاه الزهرا(س)

۲۸ تیر ۱۳۹۶ | ۱۵:۳۹ کد : ۳۲۵۹۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۵۳۷
مراسم تودیع و تقدیر از زحمات دکتر زاهده احمد دخیل وابسته فرهنگی سفارت عراق در تهران در دانشگاه الزهرا(س) برگزار شد.
تقدیر از رایزن فرهنگی عراق در ایران در پایان دوره ماموریت در دانشگاه الزهرا(س)

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، با پایان یافتن دوره ماموریت دکتر زاهده احمد دخیل وابسته فرهنگی سفارت عراق در تهران، دکتر یاسرعبدالزهره به عنوان رایزن جدید فرهنگی عراق در کشورمان معرفی شد.

در این مراسم دکتر ملانظری، سرپرست دانشگاه الزهرا (س) ضمن تقدیر از زحمات و تلاش‌های دکتر زاهده احمد دخیل در ایجاد و توسعه همکاری‌های دانشگاهی بین دوکشور ابراز امیدواری کرد که این همکاری‌ها همچنان بین دانشگاه الزهرا (س) و دانشگاه‌های کشور عراق ادامه و گسترش یابد.

در ادامه دکتر حناچی مدیر همکاری‌های علمی بین المللی دانشگاه الزهرا (س) ضمن سپاسگزاری از اقدامات موثر دکتر زاهده احمد دخیل در ارتقا و تعمیق همکاری دانشگاه‌های عراقی با دانشگاه الزهرا (س)، ابراز امیدواری کرد که این همکاری‌ها بیش از پیش ادامه یابد.

دکتر زاهده احمد دخیل رایزن سابق فرهنگی عراق در ایران نیز از همکاری و عنایت دکتر انسیه خزعلی رئیس سابق دانشگاه الزهرا (س) در توسعه همکاری با مراکز دانشگاهی عراق تشکر کرد و سرپرستی دکتر لانظری را به وی تبریک گفته و آرزوی موفقیت کرد.

رایزن سابق فرهنگی عراق اظهار امیدواری کرد که همکاری های دانشگاهی بین دو کشور همچنان ادامه یابد.

همچنین در این نشست که با حضور دکتر رستم پور مدیر تحصیلات تکمیلی، دکتر رضایی شریف آبادی رئیس دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی، دکتر شجاعی رئیس دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی، دکتر بختیاری معاون پژوهشی و اجرایی دانشکده ادبیات، دکتر فرید مدیرگروه ادبیات عرب، استادان گروه ادبیات عرب، برگزار شد، موضوع بورس‌های اعطایی به دانشجویان دختر عراقی در مقاطع تحصیلات تکمیلی مورد بحث و گفت‌وگو قرار گرفت.