مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم از شرکت بیش از ۶۰ هزار دانشجو در مسابقات قرآنی دانشگاه ها در سال گذشته خبرداد

۲۷ تیر ۱۳۹۶ | ۱۴:۴۴ کد : ۳۲۵۵۵ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۳۴۸
نشست هماهنگی سی و دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور، با حضور فضل ا... ایرجی مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم ، در سالن اندیشه دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار شد.
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم از شرکت بیش از ۶۰ هزار دانشجو در مسابقات قرآنی دانشگاه ها در سال گذشته خبرداد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در این نشست گفت: بیش از ۶۰ هزار دانشجو در مسابقات قرآنی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشورشرکت کردند.

ایرجی افزود: خوشبختانه جشنواره های قرانی از پایدارترین و پرمخاطب ترین جشنواره ها و فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و هنری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است.

وی خاطر نشان کرد: اولین دوره مسابقات قرآنی دانشجویان از سال ۱۳۶۲ آغاز شد و تا به امروز به صورت مستمر در ۳۱ دوره برگزار شده است.

ایرجی بیان کرد: در حال برنامه ریزی و تدارک چنین جشنواره هایی برای استادان و کارکنان دانشگاه های کشور هستیم تا بتوانیم برنامه های قرآنی خود را در سطح دانشگاه ها به صورت گسترده تر پیگیری کنیم.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم اذعان کرد: جشنواره رضوی نیز یکی دیگر از برنامه های این وزارتخانه برای دانشگاه هاست که در سال گذشته در ۱۵ دانشگاه اجراشد و امسال نیز در ۳۲ دانشگاه کشور برگزار می شود.

 


( ۱ )