کسب مقام اول مسابقات کشتی آزاد و فرنگی دانشجویان منطقه ۳ توسط تیم دانشگاه محقق اردبیلی

۲۵ تیر ۱۳۹۶ | ۱۲:۴۷ کد : ۳۲۴۸۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۳۹۷
سرپرست مدیریت تربیت بدنی و فوق برنامه دانشگاه محقق اردبیلی از کسب مقام اول مسابقات کشتی آزاد و فرهنگی دانشجویان پسر دانشگاه محقق اردبیلی در مسابقات کشتی دانشجویان منطقه ۳ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خبر داد.
کسب مقام اول مسابقات کشتی آزاد و فرنگی دانشجویان منطقه ۳ توسط تیم دانشگاه محقق اردبیلی

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر غلامرضا احمدزاده با بیان اینکه مسابقات کشتی آزاد و فرنگی دانشجویان منطقه ۳ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به میزبانی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد، گفت: در این مسابقات ۴۲ نفر در بخش کشتی آزاد و ۲۰ نفر در بخش کشتی فرنگی و همچنین هشت تیم در بخش کشتی آزاد و چهار تیم در بخش کشتی فرنگی حضور داشتند.

وی افزود: در بخش تیمی کشتی آزاد نیز تیم‌های دانشگاه محقق اردبیلی با ۶۳ امتیاز، دانشگاه تبریز با ۶۲ امتیاز و دانشگاه ارومیه با ۴۷ امتیاز به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

مدیر تربیت بدنی و فوق برنامه دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه مسابقات کشتی فرنگی نیز در هشت وزن انجام شد، گفت: در بخش تیمی کشتی فرنگی نیز تیم‌های دانشگاه محقق اردبیلی با ۷۵ امتیاز، دانشگاه تبریز با ۵۵ امتیاز و دانشگاه بناب با ۴۹ امتیاز به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

دکتر سعید اهری زاد دبیر تربیت‌بدنی منطقه ۳ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نیز ضمن تقدیر از میزبانی شایسته دانشگاه محقق اردبیلی در برگزاری مسابقات منطقه‌‌ای کشتی آزاد و فرنگی و برگزاری ایده آل این مسابقات، گفت: المیپاد کشوری مسابقات نیز در شهرهای اصفهان برای دختران و شیراز برای پسران در تابستان سال ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد.

وی افزود: منتخبان مسابقات منطقه‌ای در المپیاد سال آتی حضور خواهند یافت.