چهارمین کنگره ملی آموزش عالی مهارت، فناوری و اشتغال برگزار می شود

۲۰ تیر ۱۳۹۶ | ۱۵:۲۰ کد : ۳۲۳۸۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۱۲
دکترامید بزرگ حداد معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی از برگزاری چهارمین کنگره ملی آموزش عالی مهارت، فناوری و اشتغال در روزهای ۲۴ و ۲۵ بهمن سال جاری خبر داد.
چهارمین کنگره ملی آموزش عالی مهارت، فناوری و اشتغال برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتربزرگ حداد درخصوص این خبر گفت: باتوجه به اهداف، سیاست ها و رسالت های تاسیس دانشگاه جامع علمی کاربردی و تبدیل این دانشگاه به برترین دانشگاه نسل سوم کشور و همچنین گذشت ربع قرن از آغاز تاسیس آن، برنامه داریم در سالی که به نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال مزین شده است، با همراهی، همفکری و مشارکت اعضای خانواده بزرگ علمی کاربردی و سایر محققان، اندیشمندان و فعالان عرصه آموزش های مهارتی، در جهت تبادل منابع نظری و علمی- اجرایی موجود، چهارمین کنگره ملی آموزش عالی مهارت، فناوری و اشتغال، در محورهای مختلف برگزار شود.

وی افزود: تمامی دانشجویان، دانش آموختگان، اعضای هیئت علمی، مدرسان، پژوهشگران و سایر فرهیختگان عرصه آموزش عالی مهارتی کشور می توانند مقالات خود را به این همایش ارائه کنند.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی خاطرنشان کرد: مقالات منتخب این رویداد علمی، در اولویت انتشار در فصلنامه پژوهش و فناوری دانشگاه قرارخواهد گرفت.

دکتربزرگ حداد تأکید کرد: درهمین راستا به دنبال اخذ مجوز ISC از مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری پایگاه استنادی علوم جهان اسلام هستیم که به محض دریافت موافقت قطعی، اطلاع رسانی لازم در این خصوص صورت خواهد گرفت.

وی افزود: برگزاری این رویداد بزرگ علمی کشور، فرصت مناسبی برای تبادل اطلاعات فرهیختگان و پژوهشگران عرصه آموزش های علمی-کاربردی است.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی از راه اندازی کانال اطلاع رسانی معاونت پژوهش و فناوری به نشانی @pazhouhesh_uast_ac_ir خبر داد و گفت: مراکز آموزش علمی کاربردی تحت نظارت دانشگاه، می توانند اطلاعات و اخبار مرتبط با حوزه پژوهش و فناوری خود را برای نمایه سازی عمومی، به مسئولان پژوهشی واحدهای استانی منعکس کنند تا در این کانال درج شود.

گفتنی است متقاضیان می توانند به وب سایت کنگره به نشانی http://hamayesh.uast.ac.ir/fa برای آشنایی با محورهای کنگره و کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنند.

کلید واژه ها: جامع علمی کاربردی