معاون سازمان برنامه و بودجه کشور از پروژه های عمرانی دانشگاه رازی بازدید کرد

۱۹ تیر ۱۳۹۶ | ۱۵:۰۹ کد : ۳۲۳۶۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۸۲
دکتر محمد رضا واعظ مهدوی معاون علمی فرهنگی سازمان برنامه و بودجه کشور از پروژه های عمرانی دانشگاه رازی بازدید کرد.
معاون سازمان برنامه و بودجه کشور از پروژه های عمرانی دانشگاه رازی بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر محمدرضا واعظ مهدوی از پروژه های عمرانی دانشگاه رازی شامل آزمایشگاه مرکزی، مجتمع کلاسی، دانشکده شیمی، دانشکده اقتصاد و حسابداری، دانشکده هنر و معماری، دانشکده مهندسی علوم کشاورزی بازدید کرد و در حاشیه این بازدید اظهار داشت: انتظار ما از دانشگاه ها و مراکز علمی فرهنگی کشور این است که به حل مسائل صنعتی، اجتماعی و فرهنگی منطقه خود بیشتر بپردازند.

معاون علمی فرهنگی سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: دانشگاه‌هایی که به حل مسائل منطقه خود بپردازند، بیشتر مورد حمایت قرار می‌گیرند.

وی تاکید کرد: هر مجموعه ای که در حل مسائل اجتماعی، صنعتی و فرهنگی منطقه خود ورود کند و همچنین فارغ التحصیلان آن بتوانند راحت‌تر جذب بازار کار شوند، بیشتر مورد حمایت سازمان برنامه و بودجه قرار می‌گیرند.

دکتر واعظ مهدوی همچنین در خصوص دانشگاه رازی گفت: دانشگاه رازی کرمانشاه یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه های کشور است و امسال حدود ۱۱۰ میلیارد تومان اعتبار به همراه ۲۰ میلیارد تومان اعتبار عمرانی برای پروژه های عمرانی و همچنین شش میلیارد تومان اعتبار برای تعمیرات دانشگاه رازی اختصاص داده شده است.

این مقام مسئول در سازمان برنامه و بودجه گفت: دانشکده شیمی دانشگاه رازی یکی از سرآمدان علمی در کشور است که امروز شاهد آن هستیم که ساختمان جدید این دانشکده با پیشرفت ۷۰ درصدی در دست ساخت است.

دکتر واعظ مهدوی خاطرنشان کرد: دانشکده شیمی، دانشکده حسابداری و اقتصاد، ساختمان آزمایشگاه مرکزی و دانشکده برق و کامپیوتر از جمله پروژه‌هایی است که انتظار داریم با تخصیص بودجه آنها به زودی به بهره‌برداری برسند.

وی تاکید کرد: خوشبختانه در چند سال اخیر زیرساخت‌های بسیار خوبی در دانشگاه رازی ایجاد شده است.

معاون علمی فرهنگی سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: بررسی وضعیت آموزش عالی، بررسی وضعیت پژوهش و فناوری، بررسی وضعیت آموزش عمومی و بررسی وضعیت حوزه فرهنگی استان کرمانشاه از جمله اهداف این سفر به استان کرمانشاه است.