اولین دوره مربیگری درجه ۲ دارت به میزبانی دانشگاه حکیم سبزواری برگزار شد

۱۹ تیر ۱۳۹۶ | ۱۵:۰۷ کد : ۳۲۳۵۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۳۵
در راستای تفاهم‌نامه منعقد شده بین دانشگاه حکیم سبزواری و انجمن دارت جمهوری اسلامی ایران، اولین دوره مربیگری درجه ۲ دارت به میزبانی دانشگاه حکیم سبزواری برگزار شد.
اولین دوره مربیگری درجه ۲ دارت به میزبانی دانشگاه حکیم سبزواری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر محمد رضا شهابی کاسب عضو هیئت علمی دانشگاه حکیم سبزواری و مسئول کمیته آموزش و تحقیقات انجمن دارت کشور با اعلام این خبر گفت: این دوره برای اولین بار است که از بدو تاسیس انجمن دارت در کشور برگزار شد.

وی افزود: در این دوره ۲۲ نفر از مربیان تراز اول کشور شامل سرمربی تیم ملی بزرگسالان، مربیان تیم‌های ملی نوجوانان، جوانان و منتخبی از بهترین مربیان این رشته از سراسر کشور جهت افزایش سطح علمی خود حضور یافتند.

مسئول کمیته آموزش و تحقیقات انجمن دارت کشور ادامه داد: دروس این دوره ۶ روزه را استادان دانشکده علوم ورزشی در گرایش‌های فیزیولوژی ورزشی و رفتار حرکتی و طب ورزشی، دکتر حامدی نیا، دکتر حقیقی، دکتر عسکری، دکتر استیری و دکتر زیدآبادی و علی‌آبادی تدریس کردند.

همچنین در طی برگزاری این دوره نشست هم‌اندیشی بین رئیس دانشکده علوم ورزشی، مدیر تربیت بدنی دانشگاه و اعضای هیئت علمی دانشکده با رئیس و نایب رئیس انجمن دارت کشور و مدیر آموزشی فدراسیون انجمن‌های ورزشی برگزار شد.

در این نشست رئیس انجمن دارت ایران از مسئولان دانشگاه، رئیس و اعضای هیئت علمی دانشکده تربیت بدنی دانشگاه برای ایجاد امکانات و تجهیزات مناسب و همکاری‌های علمی‌شان با انجمن دارت کشور تشکر و قدردانی کرد.

گفتنی است همزمان با برگزاری این دوره، اولین دوره مربیگری درجه ۳ دارت نیز برای دانشجویان دانشگاه حکیم سبزواری برگزار شد.