نشست مشترک پارک علم و فناوری فارس و صدا و سیمای مرکز فارس

۱۷ تیر ۱۳۹۶ | ۱۵:۲۵ کد : ۳۲۲۸۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۷۱
نشست مشترک پارک علم و فناوری فارس و صدا و سیمای مرکز فارس برگزار شد.
نشست مشترک پارک علم و فناوری فارس و صدا و سیمای مرکز فارس

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این نشست که معاون خبر، مدیر باشگاه خبرنگاران جوان، مدیر امور شهرستان‌ها، تعدادی از سردبیران خبری و تحریریه و خبرنگاران صدا و سیمای مرکز فارس حضور داشتند، دکتر سید مهدی نصیری معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری فارس ضمن تشریح فعالیت‌ها و اقدامات صورت گرفته در این پارک، به برخی از توانمندی و پتانسیل شرکت‌های مستقر اشاره کرد.

وی با اشاره به اینکه پارک‌های علم و فناوری مهجور و ناشناخته هستند نقش رسانه ملی و صدا و سیما را در راستای معرفی این مجموعه با اهمیت دانست و ادامه داد: با توجه به اهمیت اشتغال، تولید، توجه به پارک‌های علم و فناوری بسیار مفید و سازنده است.

دکتر سید مهدی نصیری ادامه داد: در حال حاضر برنامه‌های متنوعی در رسانه ملی و درخصوص شرکت‌های دانش بنیان در حال تهیه و پخش است و با توجه به پتانسیل مناسب در پارک علم و فناوری فارس می‌توان چنین برنامه هایی را در صدا و سیما و با محوریت شرکت‌های پارک علم و فناوری فارس تهیه کرد.

در ادامه مدیران مراکز رشد کشاورزی، فناوری اطلاعات، نفت و مراکر اقماری پارک علم و فناوری فارس ضمن تشریح توانمندی شرکت‌های مستقر موارد مختلفی را در خصوص معرفی، بازاریابی محصولات و نیاز سنجی صدا و سیما و استفاده از محصولات شرکت‌های عضو بیان داشتند.

همچنین در این نشست مدیران صدا و سیمای مرکز فارس آمادگی خود را جهت انعکاس و پوشش خبری رویدادها و فعالیت‌های پارک و شرکت های مستقر اعلام کردند.

گفتنی است در پایان این دیدار از تعدادی از شرکت‌های مستقر در پارک علم و فناوری فارس بازدید کردند.