جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان برگزار شد

۱۷ تیر ۱۳۹۶ | ۱۵:۲۴ کد : ۳۲۲۸۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۲۶۷۴
جشن دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه مهندسی فناوری‌های نوین قوچان به همت حوزه معاونت دانشجوئی و فرهنگی این دانشگاه در محل تالار زرین شهرستان قوچان برگزار شد.
جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این مراسم که با حضور اعضای هیئت رئیسه، مدیران، استادان و کارکنان دانشگاه مهندسی فناوری‌های نوین قوچان در جمع ۲۱۰ تن از دانشجویان فارغ‌التحصیل و خانواده‌های آنان برگزار شد، دکتر هادی زاده معاون دانشجوئی و فرهنگی دانشگاه مهندسی فناوری های نوین قوچان ضمن تبریک به فارغ التحصیلان حاضر در مراسم؛ دانش آموختگی را گذر از یک مرحله تحصیلی به مرحله دیگر دانست.

وی موفقیت حاصل را مرهون حمایت‌های خانواده ها، استادان، مدیران و کارکنان دانشگاه و در نهایت تلاش و جدیت و برنامه‌ریزی دانشجویان دانست و اظهار امیدواری کرد در آینده نزدیک شاهد راه‌اندازی کانون فارغ التحصیلان دانشگاه جهت ساختن پل ارتباطی دانش آموختگان با صنایع و سازمان ها و اطلاع رسانی فرصت های شغلی، سمینارهای علمی و سایر خدمات به فارغ‌التحصیلان عزیز باشیم.

دکتر هادی زاده در پایان سخنان خود رمز موفقیت در جوامع امروزی را کارآفرینی دانست و دانشگاه‌ها را فضایی برای آماده شدن و توانمندشدن و شکوفا کردن استعدادها عنوان کرد.

در ادامه دکتر داود فربد مدیر آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مهندسی فناوری‌های نوین قوچان ضمن تبریک به فارغ التحصیلان و خانواده های آنان اظهار داشت: دانشگاه محل درس خواندن بود و شاید هم قصد ادامه تحصیل داشته باشید. اما بعد از این مرحله وارد دانشگاه بزرگ‌تری خواهیم شد به نام دانشگاه زندگی که رعایت چند نکته قابل تامل را در دل خود خواهد داشت; صبور بودن، دلسوز بودن و گذشت در زندگی از جمله آن‌ها هستند.

برنامه هایی نظیر موسیقی مقامی و سنتی، مسابقه حضوری، قرائت سوگندنامه، اهدای تندیس و لوح دانش‌آموختگی از دیگر بخش‌های این مراسم بود.

گفتنی است دانشجویان فارغ التحصیل حاضر در این مراسم از رشته‌های مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی، مهندسی عمران، مهندسی صنایع، مهندسی برق در گرایش‌های کنترل، قدرت و مخابرات، ریاضیات و کاربردها، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته مهندسی کامپیوتر، مهندسی فناوری اطلاعات ( IT )، مهندسی انرژی و رباتیک بودند.

 

 


( ۷ )