استقبال دانش آموزان استان سمنان ازکانون علوم نوین پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان

۲۰ دی ۱۳۹۳ | ۱۰:۴۵ کد : ۳۲۲۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۶۳
داود معروفی معاون پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان از بازدید بیش از 700 دانش آموز مقاطع مختلف تحصیلی از کانون علوم نوین پارک علم و فناوری این دانشگاه خبر داد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، معروفی با ...
داود معروفی معاون پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان از بازدید بیش از 700 دانش آموز مقاطع مختلف تحصیلی از کانون علوم نوین پارک علم و فناوری این دانشگاه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، معروفی با اعلام این خبر گفت: ازابتدای سال تحصیلی تاکنون دانش آموزانی ازشهرستان های سمنان، مهدیشهر و گرمسار از تجهیزات آموزشی و بخش های مختلف کانون علوم نوین پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان بازدید کردند.
وی با بیان اینکه تجهیزات آموزشی مختلفی در این مرکز برای استفاده بازدید کنندگان وجود دارد، افزود: ازجمله آنها می توان به تجهیزاتی در زمینه های آموزشی فیزیک، ریاضی، برق - الکتریسیته، لیزر، شیمی ، برق و مخابرات اشاره کرد.
معاون پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان گفت: همچنین دراین مرکز آزمایشگاه هایی در زمینه های برق و الکترونیک، شیمی، انرژی های نو و کارگاه عمومی مکانیک برای نوآوران جوان و جویای علم وجود دارد .
معروفی با بیان اینکه کانون علوم نوین دانشگاه سمنان از خرداد ماه سال 1388 فعالیت خود را آغاز کرده است، گفت: دانش آموزان مدارس درصورت علاقمندی می توانند از پتانسیل های علمی، آموزشی و کمک آموزشی این مجموعه استفاده کنند.
گفتنی است علاقه مندان برای بهره مندی از امکانات این مجموعه می توانند با تشکیل گروه های پویای تحقیقاتی و مراجعه به کارشناسان این مجموعه و یا تماس با این مرکز ثبت نام کنند.