مدیر کل دفتر سیاست‌گذاری و برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم از پارک علم و فناوری سلامت بازدید کرد

۳۱ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۵:۵۴ کد : ۳۲۰۰۶ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۲۲۸۶
دکتر خسرو پیری مدیر کل دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم از پارک علم و فناوری سلامت و شرکت‌های فناور مستقر در آن بازدید کرد.
مدیر کل دفتر سیاست‌گذاری و برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم از پارک علم و فناوری سلامت بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر پیری در نشستی که با حضور دکتر میراسماعیل رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران و دکتر عسگری رئیس پارک علم و فناوری سلامت برگزار شد اظهار داشت: پارک علم و فناوری سلامت می‌تواند فناوری‌های پزشکی کشور را از طریق ارتباط با پارک‌های علم و فناوری دنیا به روزرسانی کند.

مدیر کل دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم با اشاره به اجلاس آتی شرکت‌های فناور کشورهای ایران و ایتالیا گفت: حوزه سلامت می‌تواند شرکت‌های فناوری پزشکی ایتالیا را برای حضور در این اجلاس به دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم معرفی کند.

دکتر پیری با اشاره به قوانین و مقررات حاکم بر پارک‌های علم و فناوری گفت: پارک‌های علم و فناوری از قوانین خاصی پیروی می‌کنند به گونه‌ای که هیچ‌گونه مالیات و عوارض ورود و خروج پرداخت نمی‌کنند که پارک علم و فناوری سلامت نیز از این قائده مستثنا نخواهد بود.

گفتنی است در پایان این نشست مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم از شرکت‌های فناور مستقر در دانشگاه علوم پزشکی ایران بازدید کرد و قوانین تبدیل شرکت‌های فناور به شرکت‌های دانش‌بنیان را تبیین کرد.