جشنواره ملی «پایان نامه های دانشجویی » به میزبانی دانشگاه مازندران برگزار می شود

۳۰ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۱:۱۴ کد : ۳۱۹۷۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۴۴۱
جشنواره ملی "پایان نامه های دانشجویی در حوزه مسایل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها با تاکید بر آسیب های اجتماعی" به میزبانی دانشگاه مازندران و با همکاری انجمن جامعه شناسی ایران در آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
جشنواره ملی «پایان نامه های دانشجویی » به میزبانی دانشگاه مازندران برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر حیدر جان علیزاده معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران گفت: جشنواره مذکور در راستای طرح ملی کاهش آسیب های اجتماعی خواهد بود که با مشارکت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت کشور در حال اجراست و شامل ابعاد مختلفی چون فراخوان آثار از دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور، ارایه شفاهی آثار برتر در روزهای جشنواره و نقد و بررسی آنها توسط استادان و صاحب نظران این حوزه، تقدیر از آثار برتر و همچنین انتشار خلاصه پایان نامه های دانشجویی خواهد بود. ضمناً برپایی نمایشگاهی از آثار دریافتی، اجرای کارگاه های آموزشی، ارایه چند سخنرانی محوری در حوزه آسیب های فرهنگی و اجتماعی توسط متخصصان این حوزه نیز در دستور کار دبیرخانه جشنواره قرار دارد.

گفتنی است میزبانی جشنواره ملی پایان نامه های دانشجویی در حوزه مسایل فرهنگی و اجتماعی، از سوی مدیر کل دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به دانشگاه مازندران ابلاغ شد.

 


( ۱ )