آمادگی شعب بانک توسعه تعاون استان یزد برای ارائه خدمات به دانشجویان

۳۰ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۱:۰۹ کد : ۳۱۹۷۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۴۹۸
در راستای اجرای تفاهم‌نامه صندوق رفاه دانشجویان و بانک توسعه تعاون، نشست هماهنگی معاونت دانشجویی دانشگاه یزد با مدیریت شعب بانک توسعه تعاون استان یزد برگزار شد.
آمادگی شعب بانک توسعه تعاون استان یزد برای ارائه خدمات به دانشجویان

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، به منظور تسهیل و هماهنگی در اجرای تفاهم‌نامه وام ویژه دانشجویان دکترا بین صندوق رفاه دانشجویان و بانک توسعه تعاون نشستی با حضور مسئولان بانک توسعه‌ تعاون استان یزد و معاون دانشجویی دانشگاه، مدیریت امور دانشجویی و رئیس اداره رفاه دانشجویان دانشگاه یزد در دفتر معاونت دانشجویی این دانشگاه برگزار شد.

مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان یزد در این نشست با ابراز خرسندی از انعقاد این تفاهم‌نامه بین صندوق رفاه دانشجویان و بانک توسعه‌ تعاون، آمادگی کامل خود و کلیه‌ شعب استان برای ارائه خدمات شایسته به دانشجویان دکترای دانشگاه یزد را اعلام کرد.

در این نشست همچنین درخصوص موادی از شیوه‌نامه اجرایی بحث و تبادل نظر شد و به نحوی برنامه‌ریزی شد که دانشجویان دکترا در کم‌ترین زمان ممکن و به شیوه‌ای کاملا‌ً تسهیل‌شده بتوانند از وام ویژه دانشجویان دکتری بهره‌مند شوند.

معاون دانشجویی دانشگاه اعلام کرد؛ از جمله هماهنگی‌های به عمل آمده بر اساس شیوه‌نامه ابلاغی می‌توان به امکان انتخاب شعبه بانک مورد نظر برای دریافت وام و حضور ضامن در هر نقطه‌ای از کشور، معرفی نماینده بانک برای حضور در دانشگاه برای انجام امور بانکی دانشجویان و عدم ضرورت مراجعه به شعبه و امکان ضمانت از سوی ضامن غیرکارمند که اهلیت او محرز شده باشد و ارائه‌ کارت دانشجویی در شعبه به عنوان معرفی‌نامه معتبر اشاره کرد.