بیانیه پارک علم و فناوری گیلان به مناسبت فرارسیدن «روز جهانی قدس»:

۲۹ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۳:۵۵ کد : ۳۱۹۷۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۲۷۳
پارک علم و فناوری گیلان به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس بیانیه ای صادر کرد.
بیانیه پارک علم و فناوری گیلان به مناسبت فرارسیدن «روز جهانی قدس»:

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این بیانیه آمده است:

روح خدا و بنیانگذار جمهوری اسلامی، چه مدبرانه در ماه مبارزه با نفس سرکش، روزی را برای مبارزه واقعی برای انتفاضه فلسطین مظلوم بنیان نهاد.

امروز جهان اسلام شاهد، فلسطین و مردم مظلومش و یمن، عراق و سوریه و مردم بی پناهش است که همه روزه مورد هجوم وحشیانه جنایتکارن رژیم صهیونیستی کودک کش و دشمنان اسلام و حامیان آنها قرار می گیرند. در این شرایط مدعیان دروغین حقوق بشر و حامیان اصلی رژیم غاصب و سفاک صهیونیستی در سکوتی مرگبار بسر برده و اما ملت آگاه ایران با امید به وعده الهی و توکل به او، تحت رهبری حضرت آیت الله الظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) با عزمی راسخ و محکم از اسلام ناب محمدی تا بازگرداندن کامل حقوق مردم مظلوم فلسطین و پاک‏‌سازی منطقه از جنایتکاران تروریست، از هیچ تلاش و حمایتی دریغ نخواهند کرد.

مدیران و کارکنان پارک علم و فناوری گیلان در آخرین جمعه رمضان المبارک ۱۴۳۸ و در آستانه روز قدس، به همراه مدیران شرکت های فناور و دانش بنیان مستقر، در کنار آحاد مردم شریف گیلان در راهپیمایی این روز شرکت و ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های والای امام راحل (ره)، شهدای مقاومت بویژه مدافعان حرم و رهبر معظم انقلاب اسلامی، همبستگی و حمایت خود را از مقاومت و پایداری مردم مسلمان و مظلوم فلسطین تا آزادسازی سرزمین قدس شریف اعلام می کنند.