سی امین جلسه شورای فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزارشد

۲۹ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۳:۰۶ کد : ۳۱۹۶۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۶۷
سی امین جلسه شورای تخصصی فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی به ریاست دکترمحمدحسین امید رئیس این دانشگاه برگزارشد.
سی امین جلسه شورای فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزارشد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترامید دراین جلسه از زحمات و همکاری های صورت گرفته توسط تمامی دست اندرکاران برگزاری مراسم تجلیل از خانواده شهدای دانشجو در مشهد مقدس، قدردانی کرد.

وی اظهارامیدواری کرد که درسال جدید مراسم بازدید از تمامی خانواده های شهدا برنامه ریزی شود.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی با اشاره به اهمیت اجرای برنامه های محتوایی در حوزه فرهنگی از اعضای شورای فرهنگی و دانشجویی دانشگاه خواست غیر ازبرنامه های معمول اجرایی، برنامه های محتوایی و نوآورانه هر حوزه را برای سال جاری به شورای فرهنگی ارائه کنند.

دکترامید اجرای طرح هایی در راستای فرهنگ سازی برای مأموریت های مهارت آفرینی این دانشگاه را ضروری عنوان کرد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی با بیان اینکه موضوع مشاوره حساس و مهم است، خواستار تدوین و اجرای طرح نظام نامه جامع مشاوره با همکاری مرکز مشاوره و سلامت وزارت علوم، مراکز مشاوره دانشگاه های بزرگ و دیگر صاحب‌نظران و متخصصان حوزه مشاوره شد.

دکتربهزاد بهرامی نسب معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز دراین جلسه از دکترامید به دلیل حضور درتمامی رویدادهای فرهنگی، دانشجویی و ورزشی و حمایت های مادی و معنوی وی قدردانی کرد.

وی از مدیران و متولیان فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه تقاضا کرد تا برنامه‌های فرهنگی را به نحوی برنامه ریزی کنند تا ضمن پوشش تمامی واحدهای استانی، این برنامه ها توسط خود واحدهای استانی و براساس تقویم فرهنگی اجرا شود و نظارت دقیق بر برنامه ها برعهده دفاتر متولی فرهنگی باشد.

همچنین درادامه اعضای شورا گزارشی از فعالیت های حوزه های فرهنگی و دانشجویی را ارائه کردند.

کلید واژه ها: جامع علمی کاربردی