همایش حامیان علم و فناوری دانشگاه بناب با حضور بنابیان مقیم پایتخت برگزار شد

۲۸ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۴:۴۷ کد : ۳۱۹۴۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۲۰
همایش حامیان علم و فناوری به همت مدیریت روابط عمومی دانشگاه بناب و همراهی بنیاد حامیان علم و فناوری دانشگاه بناب در سالن همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی درتهران برگزار شد.
همایش حامیان علم و فناوری دانشگاه بناب با حضور بنابیان مقیم پایتخت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این همایش دکتر فریدون مشاور وزیر علوم و مدیرکل حوزه وزارتی، درخصوص توسعه کشورهای پیشرفته گفت: توسعه هر کشوری به وجود افراد متخصص و فرهیخته بستگی دارد و سرمایه‌گذاری در توسعه آموزش عالی از بهترین سرمایه‌گذاری‌هاست.

وی افزود: خیرین معزز آموزش عالی با مشارکت در آبادانی دانشگاه‌ها مستقیماً در آبادانی میهن اسلامی و پیشرفت ایران اسلامی قدم برمی‌دارند.

سپس دکتر عباسیان سرپرست دانشگاه بناب در سخنانی با اشاره به تاریخچه دانشگاه بناب اظهار داشت: دانشگاه بناب در سال ۱۳۷۵ تاسیس شده است و در این مدت ۲۲ سال به موفقیت‌های بزرگی دست یافته و انشالله با کمک‌های آحاد مردم سخت‌کوش بناب چه مستقر در بناب و چه مستقر در سایر نقاط کشور، دانشگاه بناب را به نگینی درخشنده در جنوب استان آذربایجان شرقی تبدیل خواهیم کرد.

در ادامه دکتر نجد گرامی دبیر بازنشسته به نمایندگی از بنابیان مقیم پایتخت به ارائه نقطه نظرات خود در خصوص نحوه حمایت از مراکز آموزش عالی به استناد مصوبه جدید برنامه ششم توسعه پرداخت و در ادامه از متولیان این همایش تشکر کرد.

سپس دکتر یحیی داداش کریمی مدرس دانشگاه و عضو بنیاد حامیان علم و فناوری دانشگاه بناب گزارشی از عملکرد این بنیاد ارائه کرد و گفت: این بنیاد از سال ۱۳۹۵ در دانشگاه شروع به کار کرده است و امیدواریم با جذب همشهریان و هم استانیان عزیز، جهت آبادانی دانشگاه بناب قدم برداریم.

در پایان این همایش بنابیان مقیم پایتخت نیز به ارائه نقطه نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود پرداختند و آمادگی خود را برای آبادانی شهر بناب و دانشگاه بناب اعلام داشتند.