استاندار مازندران: توسعه پارک علم و فناوری از اولویت های استان می باشد

۰۶ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۳:۰۶ کد : ۳۱۹۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۹۴
دکتر ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران در نشستی به همراه دکتر علی معتمدزادگان رئیس پارک علم و فناوری مازندران و جمعی از مدیران کل استان با فناوران و مدیران شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فنا...
استاندار مازندران: توسعه پارک علم و فناوری از اولویت های استان می باشد
دکتر ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران در نشستی به همراه دکتر علی معتمدزادگان رئیس پارک علم و فناوری مازندران و جمعی از مدیران کل استان با فناوران و مدیران شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری مازندران که در این پارک برگزار شد توسعه پارک علم و فناوری را از اولویت های استان برشمرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، استاندار مازندران توسعه پارک را به عنوان یک سیاست راهبردی استان دانست و افزود: توجه به شرکت های دانش بنیان از دغدغه های مقام معظم رهبری می باشد و باید از تمامی ظرفیت های استان برای توسعه پارک علم و فناوری استفاده شود.
وی تصریح کرد: باید در استان کاری جهادی انجام شود تا عقب ماندگی های گذشته جبران شود.
دکتر فلاح جلودار با بیان اینکه مشکل زمین پارک در چند هفته آینده برطرف می شود خاطرنشان کرد: تلاش های در سال گذشته انجام شد که در هفته های آینده زمینی  مناسب به پارک اختصاص داده می شود.
وی گفت: وظیفه ما حل مشکلات شرکت های بنیان می باشد و به فرمانداران تاکید می کنم که بستر لازم جهت تاسیس مرکز رشد را ایجاد کنند.
نماینده عالی دولت در استان مازندران با بیان اینکه امروز همه مسئولان باید همت کنند تا زمینه اشتغال برای فارغ التحصیلان فراهم شود تصریح کرد: صاحبان ایده باید مورد توجه و حمایت ویژه  قرار گیرند.
همچنین دکتر علی معتمدزادگان رئیس پارک علم و فناوری مازندران گزارشی از اقدامات و فعالیت های انجام شده ارائه کرد و گفت: استان مازندران با توجه به ظرفیت های علمی استان و دارا بودن بیشترین فارغ التحصیل در کشور، هنوز فضای مناسب برای توسعه پارک فراهم نشد که با حمایت استاندار زمینی مناسب برای فعالیت های پارک فراهم خواهد شد.