استاندار سمنان از طرح های عمرانی نیمه تمام دانشگاه سمنان بازدید کرد

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ | ۱۴:۵۰ کد : ۳۱۸۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۶۰
محمد وکیلی استاندار سمنان به همراه فرماندار این استان که برای شرکت در همایش ملی گردشگری و توسعه پایدار به دانشگاه سمنان آمده بودند از طرح‌های عمرانی نیمه تمام این دانشگاه بازدید کردند. به گزارش روابط ع...
محمد وکیلی استاندار سمنان به همراه فرماندار این استان که برای شرکت در همایش ملی گردشگری و توسعه پایدار به دانشگاه سمنان آمده بودند از طرح‌های عمرانی نیمه تمام این دانشگاه بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، محمد وکیلی استاندار سمنان از ساختمان نیمه تمام آمفی تئاتر و کتابخانه مرکزی و استخر سرپوشیده دانشگاه سمنان بازدید کرد .
وی در جریان بازدید از طرح نیمه تمام آمفی تئاتر و کتابخانه مرکزی گفت: این طرح جز شاهکارهای سازه ای بتنی بسیار با ارزش در کشور و حتی جهان است .
استاندار سمنان گفت: سعی می شود بخشی از اعتبار مورد نیاز برای اتمام این طرح عمرانی تامین شود.
طرح آمفی تئاتر و کتابخانه مرکزی دانشگاه سمنان در سال  2012جزو سه طرح برتر فرهنگی جهان انتخاب شده و هم اکنون 53 درصد پیشرفت فیزیکی دارد .
در ادامه سعدالدین فرماندار سمنان در جریان بازدید از استخر سرپوشیده دانشگاه سمنان که تا کنون 25 درصد پیشرفت فیزیکی داشته گفت: با توجه به جمعیت بالای دانشجو در شهر سمنان این طرح جزو طرح‌های خاص قرار گرفته و سعی می شود با تامین اعتبار مورد نیاز این طرح ورزشی هر چه زودتر به بهره برداری برسد .