چهارمین گردهمایی تجلیل از خیرین حامی دانشگاه شهرکرد برگزارشد

۲۱ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۵:۱۸ کد : ۳۱۸۲۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۹۱
به مناسبت روز خیّرین آموزش عالی و درمراسم جشن سالروز ولادت امام حسن مجتبی (ع) ، با حضور دکتر شایان شامحمدی رئیس دانشگاه شهرکرد، حجت الاسلام سعید صفی مسئول دفترنهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاه، جمعی از خیرین حامی دانشگاه و جمعی از اعضای هیئت رئیسه دانشگاه، استادان و کارکنان از خیّرین حامی دانشگاه شهرکرد تجلیل شد.
چهارمین گردهمایی تجلیل از خیرین حامی دانشگاه شهرکرد برگزارشد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترشامحمدی دراین مراسم ضمن خیرمقدم به خیّرین و تبریک میلاد امام حسن مجتبی (ع) از حمایت های خیرین از دانشگاه شهرکرد تقدیر کرد و طی سخنانی گفت: در این روز که به نام تقدیر و تجلیل از خیّرین و حامیان دانشگاه نام گرفته است، برخود لازم می دانم از تلاش تمامی خیّرین و حامیان دانشگاه شهرکرد تقدیر و تشکر کنم.

رئیس دانشگاه شهرکرد درادامه با بیان اینکه سابقه اقدامات خیّرین در کشور ما طولانی است اما تا پیش از این، خیرین بیشتر توجه خود را معطوف به مدارس و مساجد می کردند و با تلاش و رایزنی های که از طرف دانشگاه شهرکرد درسال های ۹۳ و ۹۴ شد، از خیّرین عزیز دعوت و درخواست شد که به دانشگاه ها نیز توجه کنند که خوشبختانه این عزیزان دعوت و درخواست ما را پذیرفتند و از سال ۹۴ تاکنون خیرین حامی دانشگاه شهرکرد ۱۵۰ میلیارد ریال پروژه در دانشگاه شهرکرد به اتمام رسانده اند و به همین میزان نیز تعهد پذیرفته اند.

دکترشامحمدی دربخش دیگری از سخنانش حملات تروریستی داعش در تهران را محکوم کرد و با خانواده شهدا و آسیب دیدگان این حملات ابراز همدردی کرد.

گفتنی است دراین مراسم از سه تن از خیّرین به نمایندگی از خیرین حامی دانشگاه شهرکرد با اهدا لوح تقدیر شد و پس از پایان مراسم خیرین در ضیافت افطاری که به مناسبت ولادت امام حسن مجتبی (ع) برای خانواده های استادان و کارکنان دانشگاه برپا شده بود، شرکت کردند

کلید واژه ها: شهرکرد