انتخاب عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی کرمانشاه به عنوان جوان برتر استان

۲۱ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۴:۱۵ کد : ۳۱۸۰۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۱۶۷
مراسم تجلیل از جوانان برتر استان کرمانشاه برگزار شد که در آن دکتر غلامحسین روشنی عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی کرمانشاه به عنوان جوان برتر استان در عرصه¬ “جوان و علم و فناوری” برگزیده شد .
انتخاب عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی کرمانشاه به عنوان جوان برتر استان

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر روشنی در خصوص این رویداد اظهار داشت: هر ساله مراسم تجلیل از جوانان برتر استان به منظور ارج نهادن به زحمات آن‌ها برگزار می شود که امسال من نماینده دانشگاه صنعتی کرمانشاه در این مراسم بودم.

وی افزود: نقش راهبری و مدبرانه دکتر علی اکبر اختری رئیس دانشگاه در این شتاب مثبت بسیار حائز اهمیت است و بنده بارها تلاش مجدانه ایشان در جذب نخبگان کشوری در دانشگاه را از نزدیک دیده ام و همین مسئله سبب اجتماع مجموعه ای توانمند و چابک در کنار هم شده است.

وی گفت: استادان جوان و پرتوان و کارکنان تحصیل کرده و توانمند دانشگاه، مجموعه ای فاخر و شاخص را ساخته است که قطعاً در سال های آتی سبب درخشش نام دانشگاه صنعتی کرمانشاه در بین دانشگاه‌ های صنعتی بزرگ کشور خواهد شد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: دانشگاه صنعتی کرمانشاه از دانشجویان توانمندی بهره می برد که طی سال های اخیر دست آورد‌های خوبی داشته اند.

 


( ۳ )