دیدار رئیس دانشگاه آیت الله حائری میبد با برخی از خانواده های تحت پوشش کمیته امداد

۲۰ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۳:۲۰ کد : ۳۱۷۶۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۶۱
در ماه مبارک رمضان ماه رحمت و غفران الهی و بهترین فرصت برای تفقد ودستگیری محرومان و نیازمندان، دکترعباس کلانتری با برخی خانواده های تحت پوشش کمیته امداد دیدار و گفتگو کرد.
دیدار رئیس دانشگاه آیت الله حائری میبد با برخی از خانواده های تحت پوشش کمیته امداد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان، ماه خیر و برکت و در آستانه میلاد کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام، دکترعباس کلانتری رئیس دانشگاه آیت الله حائری میبد به همراه رئیس و کارکنان کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) با تعدادی از خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) دیدار و گفتگو کرد و از نزدیک در جریان مشکلات زندگی آنان قرار گرفت.

وی در این مراسم گفت: حمایت از خانواده های نیازمند ضروری است و خیران شهرستان باید در این راستا گامی جدی و هدفمند بردارند و متاسفانه بعضی از خانواده ها در کنار فقر مالی و معیشتی با بیماری هم درگیر هستند و این مسئولیت همه افراد جامعه مخصوصاً مسئولان را دو چندان می کند.

رئیس شورای مراکز آموزش عالی شهرستان میبد ضمن قدردانی از کمک های صورت گرفته به خانواده های تحت پوشش از سوی کمیته امداد ابراز امیدواری کرد: با ورود سایر ادارات و نهادها و با برنامه ریزی هدفمند برای ریشه کن کردن این وضعیت تلاش شود.

کلید واژه ها: آیت الله حائری میبد