جلسه تودیع و معارفه معاونان اداری و مالی و آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه بیرجند برگزارشد

۲۰ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۳:۱۷ کد : ۳۱۷۵۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۴۹۴
جلسه تودیع و معارفه معاونین اداری و مالی و آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه بیرجند با حضور مسئولان این دانشگاه برگزارشد .
جلسه تودیع و معارفه معاونان اداری و مالی و آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه بیرجند برگزارشد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در ابتدای جلسه دکترخلیل خلیلی رئیس دانشگاه بیرجند با ذکر برخی از فعالیت های انجام شده در معاونت اداری و مالی دانشگاه و در دوران بیش از ۱۲ سال مسئولیت دکترغلامرضا زمانی، از خدمات وی قدردانی کرد.

وی نقش حوزه اداری و مالی را مؤثر و حائز اهمیت توصیف کرد و با تشکر از دکترحیدر رئیسی به سبب قبول مسئولیت، تلاش وی را با توجه به تجربیات ارزشمند گذشته، در ارتقا و بالندگی بیشتر این حوزه خواستار شد.

دکترغلامرضا زمانی معاون سابق اداری و مالی دانشگاه بیرجند طی سخنانی موفقیت ها و فعالیت های این حوزه را نتیجه کار جمعی و همکاری مجموعه واحدهای دانشگاه بیان کرد و از همکاری کلیه نیروهای خدماتی، اجرایی، کارشناسی، مدیران و مسئولان تقدیر و سپاسگزاری کرد.

دکترزمانی ضمن تشکر از حمایت و اعتماد رؤسای دانشگاه بیرجند در طی ادوار مختلف گزارشی از اهم فعالیت های حوزه معاونت اداری و مالی در قالب مدیریت اموراداری و پشتیبانی، مدیریت امور مالی و مدیریت امور عمرانی را به اختصار بیان کرد.

درادامه این جلسه دکترخلیلی ضمن تشکر از اقدامات صورت پذیرفته در حوزه آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه بیرجند از خدمات و تلاش های خستگی ناپذیر دکترحیدر رئیسی در طول مسئولیت معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی تشکر کرد و دکتر ناصر ندا معاون پیشین پژوهش و فناوری دانشگاه را در سمت معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی معرفی کرد.

کلید واژه ها: بیرجند