دکتر امید از برنامه ریزی برای برگزاری نشست وزیر علوم با خیّرین در ماه مبارک رمضان خبر داد

۱۷ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۵:۵۳ کد : ۳۱۷۴۶ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۲۱۸۴
دکتر محمد حسین امید، قائم مقام وزیر در ستاد خیّرین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از برنامه ریزی ستاد خیّرین برای برگزاری نشست وزیر علوم با خیّرین و واقفین آموزش عالی در ماه مبارک رمضان خبر داد.
دکتر امید از برنامه ریزی برای برگزاری نشست وزیر علوم با خیّرین در ماه مبارک رمضان خبر داد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر امید با یادآوری برنامه ریزی و اقدامات صورت گرفته در ستاد خیّرین وزارت علوم برای ارتقای سهم مشارکت های مردمی در عرصه علم و فناوری، هدف از برگزاری نشست های متعدد و مستمر با خیّرین و واقفین آموزش عالی را، آشنایی با دیدگاه ها و نظرات آنها و برطرف نمودن موانع و مشکلات احتمالی جهت حضور هر چه بیشتر خیّرین و واقفین در حوزه آموزش عالی ذکر کرد.

قائم مقام وزیر در ستاد خیّرین وزارت علوم، با دعوت از عموم مردم برای حضور و مشارکت در توسعه زیر ساخت های آموزش عالی، سرمایه گذاری در این عرصه را برای اقتدار امروز و قدرت روز افزون کشور، امری مهم و سرنوشت ساز دانست و برنامه ریزی ها و اقدامات صورت گرفته در ستاد خیّرین وزارت علوم را در این راستا ارزیابی کرد.

دکتر امید در ادامه با تقدیر و تمجید از اقدامات ارزنده و خداپسندانه صورت گرفته از جانب خیّرین و واقفین در دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری، عرصه علم و فناوری را بدلیل اهمیت و ماهیت آن، بهترین و مطمئن ترین عرصه برای مشارکت و حمایت عموم مردم معرفی کرد.