۱۲ تکواندو کاردختر و ۲۴تکواندو کار پسربرای حضور در بیست و نهمین یونیورسیاد دانشجویان جهان به اردوی تیم ملی دانشجویان دعوت شدند

۱۶ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۴:۴۴ کد : ۳۱۷۱۸ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۱۱۲
۱۲ تکواندو کار دختر برای شرکت در رقابت های تکواندو بیست و نهمین یونیورسیاد دانشجویان جهان در کشور تایوان به اردوی تیم ملی دانشجویان دعوت شدند.
۱۲ تکواندو کاردختر و ۲۴تکواندو کار پسربرای حضور در بیست و نهمین یونیورسیاد دانشجویان جهان به اردوی تیم ملی دانشجویان دعوت شدند

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دومین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی تکواندو دانشجویان دختر با همکاری فدراسیون تکواندوو به میزبانی خانه تکواندو به مدت یک روز برگزار شد که در پایان از سوی کمیته فنی ۱۲ تکواندوکار جواز حضور در اردوی تیم‌ملی تکواندو دانشجویان دختر را بدست آوردند.

هدایت این تیم برعهده ندا زارع به عنوان سرمربی و آزاده یاسایی به عنوان مربی است.

همچنین با پایان مسابقات ورود به اردوی تیم‌ملی تکواندو دانشجویان در گروه مردان، در نهایت ۲۴ هوگوپوش توانستند جواز حضور در اردو را کسب کنند.

دومین مرحله مسابقات ورود به اردوی تیم‌ملی دانشجویان در گروه مردان در ۸ وزن (۵۴-، ۵۸-، ۶۳-، ۶۸-، ۷۴-، ۸۰-، ۸۷- و ۸۷+ کیلوگرم) به میزبانی خانه تکواندو برگزار و در پایان این رقابت‌ها ۲۴ تکواندوکار جواز حضور در اردوی تیم‌ملی را کسب کردند.

هدایت این تیم برعهده سید نعمت خلیفه به عنوان سرمربی است، رضا ایمان‌زاده و محمدتقی خضرایی نیز به عنوان مربی در کنار تیم حضور دارند.

این تیم تمرینات خود را برای حضوری قدرتمند در یونیورسیاد جهانی دانشجویان آغاز کرده است.

گفتنی است بیست و نهمین دوره یونیورسیاد تابستانی دانشجویان جهان ۲۸ مرداد لغایت ۸ شهریور ماه سال آینده در شهر تایپه کشور تایوان برگزار می‌شود.