با حکم رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ، روسای انجمن های ۴ رشته ورزشی این فدراسیون منصوب شدند

۱۶ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۳:۲۲ کد : ۳۱۷۱۲ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۶۲۱
دکتر محمد رضا دهخدا رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی با صدور احکام جداگانه ای، روسای انجمن های ۴ رشته ورزشی این فدراسیون را منصوب کرد.
با حکم رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ، روسای انجمن های ۴ رشته ورزشی این فدراسیون منصوب شدند

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر دهخدا روسای انجمن های ووشو، جودو، شمشیر بازی و تیراندازی با کمان فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی را منصوب کرد.

بنابراین گزارش دکتر فضل الله با قرزاده به عنوان رئیس انجمن شمشیر بازی، دکتر پدرام میرزایی به عنوان رئیس انجمن جودو، خانم مینودخت میرحیدر به عنوان رئیس انجمن تیراندازی با کمان و حسین اوجاقی به عنوان رئیس انجمن ووشو فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی منصوب شدند.

گفتنی است دکتر باقرزاده عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و رئیس فدراسیون شمشیر بازی بوده ودکتر پدرام میرزایی عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور مرکز است و اوجاقی نیز در حال حاضر دانشجوی دوره دکترای رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی می باشد.

در احکام دکتر دهخدا خطاب به روسای انجمن های ووشو، جودو، شمشیر بازی و تیراندازی با کمان فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی آمده است:

نظر به اهمیت و جایگاه ورزش دانشجویی و تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جناب عالی، به موجب این حکم تا تاریخ ۱۷/‏۱۲/‏۹۸‬ به سمت رئیس انجمن فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره مندی از ظرفیت های دانشگاهی و مشارکت وهمفکری با متخصصین و کارشناسان و جلب همکاری فدراسیون ذیربط شاهد گسترش و ارتقای این رشته ورزشی در دانشگاه های کشور باشیم.