استاندار البرز: فعالیت های محققان پژوهشگاه مواد و انرژی، جهانی است

۳۱ شهریور ۱۳۹۴ | ۱۵:۳۱ کد : ۳۱۷۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۴۲
استاندار البرز،در نشست هیئت بازرگانی اوکراین با مسئولان پژوهشگاه مواد و انرژی دستاوردها و فعالیت های محققان این پژوهشگاه را جهانی توصیف کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،مهندس طهایی افزود: ار...
استاندار البرز،در نشست هیئت بازرگانی اوکراین با مسئولان پژوهشگاه مواد و انرژی دستاوردها و فعالیت های محققان این پژوهشگاه را جهانی توصیف کرد.
 به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،مهندس طهایی افزود: ارزشمندترین سرمایه هر کشور نیروی انسانی متخصص و پژوهشگران است که بهره گیری از استعدادهای آنان می تواند تحول علمی و اقتصادی به وجود بیاورد.
وی بیان کرد: پژوهشگاه مواد و انرژی با توجه به اهداف و برنامه های توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور، علاوه بر همکاری گسترده با دانشگاه ها،مراکز تحقیقاتی، صنایع،دستگاه های اجرایی بخش دولتی و خصوصی، پا را از مرزهای جغرافیایی فراتر گذاشته و بخشی از دستاوردهای علمی خود را در حوزه سرمایه گذاری خارجی بکار گرفته  است.
استاندار البرز از پژوهشگاه مواد و انرژی و فعالیت تعداد زیادی مرکز تحقیقاتی و علمی کشور در این استان به عنوان سرمایه های عظیم علمی و تحقیقاتی نام برد و گفت: البرز در بخش های پژوهشی ، تولیدی و اقتصادی دارای مزیت های فراوان است.