خودسازی یعنی اینکه همه اموال دانشگاه را اموال خود بدانیم و همه افراد دانشگاه را خانواده خود بدانیم

۱۳ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۱:۳۵ کد : ۳۱۶۷۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۸۳
اولین نشست دوره ای کارمندان با رئیس دانشگاه مازندران به همت شورای صنفی کارکنان دانشگاه در سالن اجتماعات دانشکده علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه مازندران برگزار شد.
خودسازی یعنی اینکه همه اموال دانشگاه را اموال خود بدانیم و همه افراد دانشگاه را خانواده خود بدانیم

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر سید خلاق میرنیا، رئیس دانشگاه مازندران در ابتدای این نشست ضمن تبریک به مناسبت ماه مبارک رمضان، با بیان این مطلب که ماه رمضان برای آنهایی که سعادت روزه گرفتن دارند ماه بسیار خوبی است تا برای خود خودسازی کنیم، گفت: ما اگر بتوانیم به خودسازی برسیم می توانیم به بهتر شدن دنیا کمک کنیم و باید تقوا و ایمان خود را در این ماه به حد اعلی برسانیم و با این خودسازی و تقوا، بتوانیم به همه کمک کنیم و جلوی کم کاری و تقلب را بگیریم و به وظایف خود عمل کنیم.

رئیس دانشگاه مازندران در ادامه با اشاره به اینکه در ماه خودسازی هستیم و باید قدر این نعمت را بدانیم، افزود: اگر ما به هدف رمضان که ماه خودسازی است عمل کنیم، قطعاً به گونه ای عمل خواهیم کرد که کسی خواهان رفتن ما نشود و از این فرصت ماه مبارک رمضان به خوبی استفاده کنیم و قدر فرصت ها را بدانیم. خودسازی یعنی اینکه همه اموال دانشگاه را اموال خود بدانیم، همه افراد دانشگاه را خانواده خود بدانیم و هیچ وقت به اموال دانشگاه دست درازی نکنیم.