سرپرست دانشگاه جیرفت: دانشجویان شاهد و ایثارگر باید الگوی افراد جویای علم باشند

۱۰ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۵:۱۴ کد : ۳۱۶۶۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۱۴۰
دکترشاپور کوهستانی سرپرست دانشگاه جیرفت با بیان اینکه شهیدان بهترین الگو برای جوانان هستند، گفت: دانشجویان شاهد و ایثار گر باید الگوی سایر دانشجویان باشند و در این راستا باید تلاش کنند در همه بخش های آموزشی و فرهنگی پیشتاز باشند.
سرپرست دانشگاه جیرفت: دانشجویان شاهد و ایثارگر باید الگوی افراد جویای علم باشند

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترکوهستانی در دیدار با دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه جیرفت که با حضور رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان جیرفت برگزارشد، ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مهمانی خداوند با تاکید بر لزوم خدمت رسانی به خانواده های شهدا و ایثارگران، گفت: دانشگاه جیرفت خدمت به ایثارگران و خانواده های شهدا را افتخار خود می داند و دراین زمینه از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.

وی با اشاره به اینکه مردم ایران عزت خود را مدیون شهیدان هستند، افزود: اگر نظام جمهوری اسلامی چون مشعل پر فروغی چشم امت اسلامی را روشن کرده است، این به برکت خون شهیدان، فداکاری و صبر خانواده های شهدا و ایثارگران است.

 

دکترکوهستانی با اشاره به برخی اقدامات دانشگاه جیرفت برای تکریم خانواده های شهدا و ایثارگر بیان کرد: تلاش داریم در هر نیم سال یک نشست با دانشجویان شاهد و ایثار گر برگزارکنیم و مسائل و مشکلات آنها را بررسی و تصمیمات لازم را اتخاذ کنیم.

کلید واژه ها: جیرفت


( ۱ )