برگزاری نشست مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه با رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه

۰۶ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۴:۰۴ کد : ۳۱۵۳۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۲۷۷
نشست مهندس شهریار بهنیا مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه، باحضور رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه، اعضای هیئت رئیسه، ریاست دانشکده فناوری اطلاعات و مسئولان دبیرخانه اندروید این دانشگاه برگزار شد.
برگزاری نشست مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه با رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دراین نشست دکترعلی اکبر اختری رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه، ضمن بیان پیشنهاداتی در راستای همکاری بیشتر دو مرکز، خواستار معرفی تعدادی از دانشجویان فارغ التحصیل برتر دانشگاه به عنوان طرح سربازی به ادارات استان از طریق اداره کل ICT بود.

وی افزود: در صورت امکان، جهت آشنایی دانشجویان با بازار کار و مشاغل حوزه فناوری اطلاعات در استان، سمیناری با هماهنگی اداره کل ICT و با حضور مدیر آن اداره برای دانشجویان دانشگاه برگزارشود.

رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه گفت: اداره کل ICT می تواند با اعضای هیئت علمی گروه مهندسی کامپیوتر دانشگاه در راستای بازبینی سرفصل دروس این رشته جهت عملی تر شدن دروس و آموزش مهارت های بازار کار همکاری کند.

درادامه نشست، مهندس بهنیا، ضمن ابراز خرسندی از فعالیت‌های دبیرخانه اندروید دانشگاه و استقبال از پیشنهادات دانشگاه صنعتی کرمانشاه، اعلام کرد که خواستار ارتباط هرچه بیشتر صنعت و اشتغال با دانشگاهیان استان می باشد و همچنین تلاش خواهد کرد مسئله طرح سربازی دانشجویان مهندسی کامپیوتر در ادارات مرتبط را تسهیل کند و در تخصیص اعتبارات ICT استان کرمانشاه به طرح ها و پروژه های دانشگاه صنعتی کرمانشاه نهایت همکاری را انجام دهد.

گفتنی است در پایان نشست، تفاهم نامه همکاری که به امضای طرفین رسیده بود، به ریاست دانشگاه صنعتی کرمانشاه تقدیم شد.

کلید واژه ها: صنعتی کرمانشاه


( ۱ )