دکتر خواجه :حمایت از دانشجویان استعدادهای درخشان سرمایه‌گذاری برای آینده کشور است

۰۳ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۲:۵۲ کد : ۳۱۴۵۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۹۱
رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز بابیان اینکه حمایت از دانشجویان استعدادهای درخشان سرمایه‌گذاری برای آینده کشور است، گفت: از هیچ تلاشی برای تقویت وضعیت این دانشجویان دریغ نخواهیم کرد.
دکتر خواجه :حمایت از دانشجویان استعدادهای درخشان سرمایه‌گذاری برای آینده کشور است

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر غلامحسین خواجه در سیزدهمین آیین تجلیل از دانشجویان استعداد درخشان دانشگاه شهید چمران اهواز، ضمن تبریک حماسه روز جمعه اظهار کرد: چه آن‌هایی که در انتخابات با رأی مردم انتخاب شدند و چه کسانی که رأی نیاوردند، پیروز انتخابات هستند و اکنون رقابت‌ها تمام‌شده و رفاقت‌ها آغازشده است.

وی بابیان اینکه تمام دانشجویانی که وارد این دانشگاه می‌شوند، استعدادهای درخشانی هستند که جمعی از آن‌ها خودشان را بهتر نشان می‌دهند، گفت: استعدادهای درخشان، امید دانشگاه‌های کشور هستند که در آینده در دانشگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی یا دیگر مراکز حساس کشور مشغول به کار می‌شوند.

رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز ادامه داد: ازجمله دلایل تشکیل دفتر استعدادهای درخشان در این دانشگاه می‌توان به برنامه‌ریزی‌های لازم برای پیشرفت هرچه بیشتر دانشجویان این دفتر اشاره کرد.

دکترخواجه گفت: در دانشگاه شهید چمران اهواز بی هیچ مضایقه‌ای از توان خود برای کمک به این دانشجویان و تقویت دفتر استعدادهای درخشان استفاده کرده و برنامه‌هایی برای کمک به آن‌ها تدوین خواهد شد.

گفتنی است در این آیین، ۳۸۳ نفر از دانشجویان استعدادهای درخشان و ۴۶ نفر برگزیده اولین المپیاد علمی دانشجویی دانشگاه شهد چمران اهواز تجلیل شدند.

کلید واژه ها: شهید چمران