ویژه برنامه هفته خوابگاه های دانشجویی در دانشگاه شهرکرد برگزار شد

۰۳ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۲:۴۷ کد : ۳۱۴۵۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۹۷
به مناسبت هفته خوابگاه‌های دانشجویی، ویژه برنامه‌ای با حضور دکترشایان شامحمدی رئیس دانشگاه شهرکرد، حجت الاسلام سعید صفی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، جمعی از معاونان و مسئولان، استادان و دانشجویان در دانشگاه شهرکرد برگزار شد.
ویژه برنامه هفته خوابگاه های دانشجویی در دانشگاه شهرکرد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر شایان شامحمدی رئیس دانشگاه شهرکرد طی سخنانی در این ویژه برنامه، ضمن تبریک و قدردانی از آحاد مردم جهت حضور پرشور و با شکوه در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا، هفته خوابگاه‌ها را به دانشجویان تبریک گفت.

وی افزود: در سال تحصیلی آینده هزینه خوابگاه‌ها افزایش پیدا نمی‌کند و پهنای باند اینترنت و سرعت دسترسی به اینترنت افزایش پیدا خواهد کرد.

دکتر شامحمدی همچنین به دانشجویان قول داد خوابگاه‌های در دست احداث هرچه سریع‌تر به بهره‌برداری برسد تا مشکل کمبود فضای خوابگاهی و تراکم نفرات در خوابگاه‌ها مرتفع شود.

گفتنی است، این ویژه برنامه همراه با موسیقی محلی و اجرای تئاتر جمعی از دانشجویان دانشکده هنر و علوم انسانی فارسان برگزار شد و همچنین اعضای جدید شورای صنفی رفاهی دانشجویان دانشگاه معارفه و از زحمات اعضای شورای صنفی سابق تقدیر شد.

 

 


( ۱ )