سالن اجتماعات توحید دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان افتتاح شد

۰۳ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۲:۴۵ کد : ۳۱۴۵۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۳۴
جلسه شورای دانشگاه و افتتاحیه سالن اجتماعات توحید دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، در دانشکده تولید گیاهی این دانشگاه برگزار شد.
سالن اجتماعات توحید دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر نجفی نژاد رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در این جلسه ضمن تبریک حماسه مردم در انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه گفت: مشارکت خوب مردم در انتخابات علاوه برآنکه نشان از اهمیت دادن به سرنوشت‌شان است، به نگاه جهانی به کشور و پیشبرد برنامه های داخلی و خارجی نیز نظر دارد.

دکتر نجفی‌نژاد با اشاره به درایت مقام معظم رهبری که هم در صحنه رقابت و هم در صحنه انتخاب اصلح، نقش موثری داشتند، افزود: ان شاء ا... دولت دوازدهم بتواند مسائل اقتصادی کشور را حل کند و دستاوردهای خوبی در همه زمینه‌ها داشته باشد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: بودجه سال ۹۶ دانشگاه نسبت به سال گذشته رشد خوبی داشته و حدود ۷۵ میلیارد تومان است که از این مبلغ ۱۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان صرف هزینه‌های عمرانی، ۵۹ و نیم میلیارد تومان صرف بودجه های هزینه ای خواهد شد.

دکتر نجفی‌نژاد یادآورشد: امیدواریم با تخصیص این بودجه، بتوانیم پروژه‌های جنگلداری، منابع طبیعی، پایلوت پلنت صنایع غذایی، بازسازی، نوسازی و تکمیل گلخانه ها را با سرعت انجام دهیم.

دکتر نجفی نژاد اظهار کرد: در سال تحصیلی جدید، مبلغی به عنوان بودجه کارآفرینی در اختیار دانشکده‌ها قرار خواهد گرفت تا به تدریج دانشکده‌ها در موضوع کارآفرینی متولی بشوند.

وی با اعلام این مطلب که رویکرد دانشگاه در سال ۹۶، کاهش هزینه‌های غیرضروری و صرفه‌جویی در هزینه‌ها است، تاکید کرد: همه می‌بایست در نگهداری اموال دانشگاه تلاش کنند تا به نحو احسن مورد استفاده همه قرار گیرد.

رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان با اشاره به افتتاح سالن توحید در دانشکده تولید گیاهی گفت: این سالن برای همه دانشکده‌ها در نظر گرفته شده است و دانشکده‌ها می‌توانند با هماهنگی از امکانات این سالن بهره‌مند شوند.