بالابردن راندمان و بهروه وری ساعات اداری یکی از مهم ترین اولویت های دانشگاه جیرفت خواهد بود

۰۳ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۲:۲۰ کد : ۳۱۴۴۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۵۴
دکترشاپور کوهستانی سرپرست دانشگاه جیرفت گفت: باید تلاش کنیم که راندمان و بهروه وری ساعات اداری بالا ببریم و این مهم یکی از اولویت های مهم دانشگاه جیرفت خواهد بود.
بالابردن راندمان و بهروه وری  ساعات اداری یکی از مهم ترین اولویت های دانشگاه جیرفت خواهد بود

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترکوهستانی در نشست با کار کنان این دانشگاه گفت: کارکنان بازوان توانمند دانشگاه هستند و باید در بخش های مختلف ارزیابی و قدردانی از آنها در دستور کار قرارگیرد.

وی با اشاره به راه اندازی کمیته بهره وری دردانشگاه جیرفت خاطر نشان کرد: امروز جابه جایی مدیران و کارکنان نباید سلیقه ای باشد و باید براساس توانمندی، تجربه و انگیزه باشد لذا با راه اندازی کمیته بهره‌وری جابه ج ایی کارکنان و مدیران باید مصوب این کمیته باشد.

دکترکوهستانی تصریح کرد: امروز مدیریت به تنهایی و دستوری منسوخ شده است و از همه توانمندی‌های کارکنان در راستای رشد و توسعه دانشگاه استفاده خواهیم کرد و دراین راستا از همه نقدها و پیشنهادات بهره خواهیم برد.

وی ادامه داد: نوآوری در کار یکی از مهم ترین مباحثی است که می تواند پیشرفت را به دنبال داشته باشد، لذا دراین راستا تلاش کنید و دانشگاه با تمام توان در کنار شما خواهد بود.

دکترکوهستانی از تدوین و اجرایی کردن طرح جامع توسعه این دانشگاه در جهت تحقق نقشه جامع علمی کشور یاد کرد و گفت: ترسیم چشم‌انداز دانشگاه جیرفت براساس توانمندی و ظرفیت منطقه خواهد بود و باید باهمت استادان و کارکنان به جایگاه تاثیرگذاری خود درمنطقه برسیم.

سرپرست دانشگاه جیرفت بااشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا گفت: حضور حداکثری در انتخابات باعث می شود دشمن نا امید شود و دراین راستا نقش دانشگاه کلیدی است، لذا در راستای روشنگری و حضور حداکثری مردم تلاش کنید.

کلید واژه ها: جیرفت