برگزاری نشست اعضای جدید شورای صنفی دانشجویان با رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه

۰۱ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۶:۰۶ کد : ۳۱۳۹۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۱۰۸
نشست اعضای جدید شورای صنفی دانشجویان با رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزارشد.
برگزاری نشست اعضای جدید شورای صنفی دانشجویان با رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دراین نشست، دکترعلی اکبر اختری رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه، با اشاره به نگاه ویژه مسئولان این دانشگاه به شورای صنفی دانشجویان، گفت: شورای صنفی می تواند در راستای کمک به دانشجویان نیازمند و بی بضاعت موثر واقع شود و دانشجویانی را که با عزت نفس مشغول به تحصیل می باشند، شناسایی کرده تا دانشگاه در حد بضاعت خود به این عزیزان کمک کند.

وی همچنین با تاکید بر استفاده از ظرفیت های دانشگاه صنعتی کرمانشاه درخصوص مهارت افزایی دانشجویان، بیان کرد: شورای صنفی دانشجویان می تواند برای آموزش های مهارتی دانشجویان با دانشگاه همکاری داشته باشد.

درادامه این نشست، با ارائه نظرات و پیشنهادهای اعضای منتخب شورای صنفی درسال ۱۳۹۶ و طرح مسائل و موضوعات مختلف، پیشنهاد شد که اعضای شورای صنفی اقدام به تشکیل و راه اندازی کمیته هایی تحت عنوان: تغذیه، خوابگاه و آموزشی بکنند و در جلسات مستمر با ریاست دانشگاه صنعتی کرمانشاه، گزارش و پیشنهادات خود را ارائه دهند.

گفتنی است در پایان دکتراختری ضمن تحویل حکم دبیر شورای صنفی دانشجویان در سال ۱۳۹۶، از تلاش‌های شورای صنفی دانشجویان این دانشگاه در جهت رفاه و آسایش دانشجویان قدردانی کرد.

 

کلید واژه ها: صنعتی کرمانشاه